Uczennice naszej szkoły wygrały mistrzostwo rejonu sieradzkiego w tenisie stołowym szkół podstawowych. W zawodach, które rozegrano w Zduńskiej Woli nasze tenisistki pokonały w finale SP Wojsławice. W mistrzostwach województwa łódzkiego nasze dziewczęta wywalczyły trzecie miejsce. Zawody rozegrano w Łodzi, a mistrzem województwa szkół podstawowych została szkoła z Rawy Mazowieckiej. Z kolei w Moszczenicy rozegrano III wojewódzki turniej kwalifikacyjny młodziczek (szkół podstawowych) w tenisie stołowym. Reprezentujące LTSR GIEROS Buczek uczennice naszej szkoły potwierdziły swoją klasę w rywalizacji ze znacznie starszymi od siebie zawodniczkami. Najlepiej wypadła nasza najmłodsza tenisistka Wiktoria Wróbel. Niespełna 9-letnia Wiktoria zajęła szóste miejsce. Starsze o dwa lata jej koleżanki szkole i klubowe wywalczyły kolejno: Marta Holak ósme miejsce, a Zuzanna Niciak dziesiąte.

Aktualności


Dzisiaj jest: Środa
18 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Erwin, Erwina, Kamil,
Karolina, Robert, Roberta, Szymon,
Unisław, Wespazjan

Do końca roku zostało 167 dni.
Zodiak: Rak

Losy absolwentów

Do pobrania

Nasze zdjęcia

Content