Z okazji DNIA KOBIET w naszej szkole odbył się DZIEŃ SPÓDNICZKI. Uczniowie, którzy tego dnia przyszli ubrani w spódniczkę nie byli pytani na ocenę. Ponadto, w związku z tym pięknym świętem Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na MISS SZKOŁY PODSTAWOWEJ. Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0-III i IV-VI szkoły podstawowej. Według chłopców na tytuł MISS SZKOŁY PODSTAWOWEJ zasłużyła Magdalena Jatczak (kategoria IV-VI) i Zuzanna Niewulska (kategoria 0-III).

Samorząd Uczniowski z własnych zebranych funduszy zakupił nagrody dla uczestniczek konkursu – dyplom MISS SZKOŁY PODSTAWOWEJ, kubek i drewniany kwiatuszek z klipsem na zdjęcie dla zwyciężczyni zaś dla pozostałych finalistek ołówki z serduszkami oraz dekoracyjne kwiatuszki. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom konkursu.

Dzisiaj jest: Wtorek
20 Listopada 2018