Młodziutkie zawodniczki LTSR Gieros Buczek zajęły trzecie miejsce podczas rozegranych w Łodzi Drużynowych Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym młodziczek (do lat 13). Nasze tenisistki w składzie: Zuzanna Niciak (11 lat), Wiktoria Wróbel (9 lat) oraz Marta Holak (11 lat) w ćwierćfinale pokonały UKS Maków 3:0, w półfinale uległy 3:0 KS Legionowi Skierniewice, a w meczu o 3 miejsce ograły 3:0 GUKS Gorzkowice. Złoty medal zdobyły tenisistki Legionu. Należy nadmienić, że podopieczne trenera Longina Wróbla były najmłodsza drużyną mistrzostw.

Z kolei w Moszczenicy rozegrano indywidualne mistrzostwa województwa młodziczek. W grze pojedynczej cała trójka naszych tenisistek została sklasyfikowana na miejscach 5-8. Natomiast w grze podwójnej nasze dziewczęta wywalczyły brązowe medale. Zuzanna Niciak grała w parze z Martą Holak, a partnerką Wiktorii Wróbel była Wiktoria Wrzosek z LKS Biała Rawska. Warto podkreślić, że przeciwniczkami naszych zawodniczek były znacznie starsze tenisistki.  Sukcesem zakończył się również udział zawodniczek LTSR Gieros Buczek w III Grand Prix Polski żaczek (do lat 11), który rozegrano w Krośnie k/Rzeszowa. Znakomicie zagrała Zuzanna Niciak, która w gronie 64 najlepszych żaczek z całej Polski zajęła 8 miejsce. Miejsce 28 zajęła Wiktoria Wróbel, co dało jej pierwsze miejsce w kategorii skrzatek (do lat 9). Słabszy występ zanotowała tym razem Marta Holak - zajmując 55 lokatę. Zuzanna Niciak i Wiktoria Wróbel mają już zapewniony udział (z listy krajowej) w mistrzostwach Polski żaczek, które zostaną rozegrane w Międzyzdrojach k/Szczecina w terminie 5-7 czerwca. Marta Holak jest drugą rezerwową z listy krajowej ale nie powinna też mieć problemów z zakwalifikowaniem się z eliminacji wojewódzkich. Na uwagę zasługuje fakt, że nasza Wiktoria jest najmłodszą tenisistką z całej Polski, która uzyskała awans z listy krajowej. Na podkreślenie zasługuje też fakt, że na krajowej liście skrzatek Wiktoria Wróbel jest pierwsza, a Zuzanna Niciak 9-ta w kategorii żaczek. Marta Holak jest wśród żaczek 34 w kraju.

Na zdjęciu: Zuzanna Niciak (z lewej), Wiktoria Wróbel, Marta Holak oraz trener Longin Wróbel.