19 czerwca bieżącego roku w naszej szkole odbył się Festiwal 2.0.

Uczestnicy programu zaprezentowali efekty swojej pracy. Tego dnia uczniowie szkoły podstawowej głosowali na najpopularniejszy zawód, który chcieliby wykonywać w przyszłości. Najwięcej głosów uzyskał kierowca rajdowy.

Również tego dnia uczniowie mogli obejrzeć gazetkę i prezentację multimedialną pod tytułem „Zwierzęta żyjące w Polsce którym grozi wyginięcie” oraz „Jobs”. Ponadto cała szkoła mogła zobaczyć dokonania uczestników, którzy przeprowadzili lekcje odwrócone: „Spotkanie w Krakowie”, „W Warszawie – stolicy Polski”, „Gdańsk – miasto nad Bałtykiem”. W ramach projektu uczniowie klasy VI wraz z panią Anną Załęcką pojechali do zoo, gdzie sami prezentowali przygotowane przez siebie wiadomości o zwierzętach. Podczas Festiwalu 2.0 uczniowie szkoły podstawowej mogli zobaczyć zdjęcia z odwiedzin szóstoklasistów w zoo. Nad wszystkimi wydarzeniami czuwały nauczycielki: Anna Załęcka, Marta Bara-Błońska, Aneta Kociołek, Ewa Niciak.

24 Kwietnia 2024
Światowy Dzień Ziemi