Znakomicie zainaugurowały sezon 2015/16 młodziutkie tenisistki LTSR Gieros Buczek. Podczas rozegranego w Rawie Mazowieckiej I Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego młodziczek (do lat 13- szkoła podstawowa) w finale spotkały się dwie nasze zawodniczki. Pierwsze miejsce przypadło 11-letniej Zuzannie Niciak, która wynikiem 3:2 pokonała młodszą o 2-lata swoją koleżankę szkolną i klubową - Wiktorię Wróbel. Obie nasze tenisistki reprezentować będą Buczek i województwo łódzkie podczas I GRAND PRIX POLSKI młodziczek, który zostanie rozegrany w Lidzbarku Warmińskim w dniach 25-27 września 2015 roku.

Podczas turnieju w Rawie Mazowieckiej dobrze zagrała również Marta Holak, która zakończyła turniej na 7 miejscu. Ponadto w Gorzkowicach rozegrano eliminacje okręgowe do I WTK kadetek (do lat 15) oraz juniorek (do lat 18). Wszystkie nasze zawodniczki, które na co dzień uczęszczają do szkoły podstawowej w Buczku, przeszły pomyślnie eliminacje i zagrają w turniejach wojewódzkich ze znacznie starszymi tenisistkami. Gratulujemy.

29 Marca 2024
Cyryl, Czcirad, Eustachy, Eustachiusz,