30 października 2015 uczniowie gimnazjum oraz klas Vb i VI  szkoły podstawowej wyjechali do teatru V6 w Łodzi na spektakl w języku angielskim. Przedstawienie „Martin Luther King” przygotował TNT Theatre Britain, a wyreżyserował je Paul Stebbings.  Wyjazd zorganizowała dla nas p. M. Lipińska. To trzeci spektakl, bo w poprzednich latach obejrzeliśmy teatralną wersję „ David Copperfield „ i „Dr Jekyll & Mr Hide”. Tematem przedstawienia była dyskryminacja osób czarnoskórych. Jesteśmy pewne, że większość widowni, pomimo młodego wieku, nauczyła się bardzo dużo. Mieliśmy też okazję posłuchać mowy angielskiej „na żywo”, a na pewno wszyscy dowiedzieliśmy się, kim był Martin Luther King. Po spektaklu udaliśmy się na kręgielnię w Manufakturze. Wszyscy uczniowie stwierdzili, że podobała im się wycieczka i za rok również chętnie wezmą udział.

Dzisiaj jest: Sobota
20 Kwietnia 2024