24 czerwca nadszedł dzień długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów – koniec roku szkolnego i początek wakacji. Dla szóstej klasy był to również dzień ukończenia szkoły podstawowej.

O godzinie 9.00 w sali gimnastycznej zebrali się uczniowie klas IV-VI, nauczyciele, rodzice. Z Urzędu Gminy w Buczku przybyła Pani Sekretarz Zenona Romankiewicz.

Pani dyrektor Renata Nowicka wręczyła nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki nauczania oraz bardzo dobre i wzorowe zachowanie. Pani Sekretarz wręczyła nagrody Wójta Gminy Buczek Bronisława Węglewskiego dla najlepszych uczniów klasy VI i najlepszych sportowców: Michała Bąka, Marty Marciniak, Zuzanny Niciak, Wiktorii Wróbel i Marty Holak.

Uczniowie podziękowali swoim nauczycielom i wychowawcom za dziesięć miesięcy nauki wierszem, piosenką i symbolicznym kwiatkiem.

A teraz przed nami dwa miesiące wakacji! Życzymy wszystkim udanego wypoczynku.

24 Września 2018
Gerard, Gerarda, Gerhard, Maria, Teodor,