Zwycięstwem Wiktorii Wróbel zakończył się rozegrany w Moszczenicy II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek (do lat 15). Tenisistka LTSR Buczek, startująca o dwie kategorie wyżej, pokonała w finale starszą o cztery lata Oliwię Kowalską z MKS Jedynka Łódź. Trzecie miejsce zajęła Martyna Skrzeczkowska (Legion Skierniewice), a czwarta była koleżanka szkolna i klubowa Wiktorii - Zuzanna Niciak. Dobrze zagrała również Marta Holak, która zakończyła turniej na siódmym miejscu. Dwie najlepsze zawodniczki turnieju reprezentować będą nasze województwo w II Grand Prix Polski kadetek, który zostanie rozegrany w Zielonej Górze.

Z kolei w Gorzkowicach odbył się II WTK młodziczek (do lat 13). Dobrze zagrała Marta Holak, która wywalczyła drugie miejsce i prawo gry w II GPP młodziczek. Na GPP młodziczek do Limanowej k/Nowego Sącza pojedzie także Wiktoria Wróbel (nr 1 w kraju) oraz Zuzanna Niciak (nr 10). Obie buczkowianki mają zapewniony udział z listy krajowej i nie musiały startować w eliminacjach wojewódzkich. Jeszcze wcześniej naszą 10-letnią Wiktorię czeka I GPP żaczek, gdzie będzie bronić pierwszego miejsca w Polsce. Warto nadmienić, że po raz pierwszy w historii krajowych rozgrywek tenisa stołowego, jedna zawodniczka będzie bronić pierwszego miejsca w 2-ch kategoriach wiekowych.