Kilkoro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w MKL” Ludzie listy piszą” zorganizowanym 28. 10. 2016r. przez SP w Okupie. Uczestnicy pisali list w trzech kategoriach, a reprezentanci z naszej szkoły to: kl. I- III - Oliwier Szulc, kl. IV- VI - Olga Szczepańska i Magdalena Jarosławska, gimnazjum -  Maria Sobczak, Julia Pogocka, Aleksandra Pokorska. Najmłodsi pisali list do Mikołaja, starsi uczniowie szkoły podstawowej do piosenkarza/piosenkarki, a gimnazjaliści do paraolimpijczyka.

Wyniki ogłoszono 5. 12. 2016r. i okazało się, że Ola Pokorska najbardziej zachwyciła panie z jury swym osobistym i poprawnym w zapisie listem. Zajęła I miejsce w kategorii - gimnazjaliści. List naszej laureatki ukaże się w najbliższym numerze pisma „Mój Łask”. Gratulacje dla uczennicy III B naszego gimnazjum!  Opiekunowie: Ewa Ignaczak,  Danuta Klemczak, Jadwiga Sobczak

 

Aktualności


Dzisiaj jest: Piątek
22 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Małgorzata, Nikifor, Piotr, Wiktor,
Wiktoriusz, Wrócisław

Do końca roku zostało 313 dni.
Zodiak: Ryba

Losy absolwentów

Do pobrania

Nasze zdjęcia

Content