Zabawa choinkowa

10 lutego 2017r. w naszej szkole miała miejsce wyczekiwana przez wszystkich uczniów zabawa choinkowa. Od rana do godziny 13  bawili się uczniowie klas 0-VI przebrani w kolorowe kostiumy. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawcom. Były korowody, kółeczka i tańce w parach.

Po południu odbyła się  dyskoteka dla uczniów gimnazjum. Starsi  również bawili się cudownie. Zabawę choinkową  zorganizowała Rada Rodziców wraz z dyrekcją szkoły. Rodzice zapłacili za Dj- a oraz przygotowali dla wszystkich uczniów paczki, w których znalazły się słodkości. Bardzo dziękujemy za przygotowane dla nas atrakcje!

Zdjęcia można obejrzeć w galerii

Dzisiaj jest: Piątek
17 Sierpnia 2018