Zawodniczka LTSR Buczek – Wiktoria Wróbel, została potrójną mistrzynią województwa łódzkiego w tenisie stołowym młodziczek. W mistrzostwach rozegranych w dniach 8-9 kwietnia br. w Łodzi, wystąpiły najlepsze tenisistki do lat 13 z całego naszego województwa. Turniej drużynowy wygrał LTSR Buczek, który w finale rozgromił 3:0 GUKS Prosnę Wieruszów. Buczkowianki wystąpiły w składzie: Wiktoria Wróbel, Zuzanna Niciak i Marta Holak.

W grze pojedynczej mistrzynią województwa została 11-letnia Wiktoria Wróbel, która w finale pokonała 3:0 swoją starszą o 2-lata koleżankę Zuzannę Niciak. Na miejscach 3-4 sklasyfikowano Wiktorię Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.) i Magdalenę Frątczak (MKS Jedynka Łódź). Trzecia zawodniczka LTSR – Marta Holak, zajęła miejsce 5-6. Trzeci złoty medal Wiktoria Wróbel wywalczyła w grze podwójnej, a jej partnerką była Wiktoria Wrzosek. Srebrny medal przypadł parze Holak/Niciak. Warto podkreślić, że Wiktoria to pierwsza w historii mistrzostw zawodniczka, która zdobyła złoty medal w grze pojedynczej będąc jeszcze żaczką.