Zespół LTSR Buczek zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Polski Młodziczek w tenisie stołowym. Turniej rangi mistrzowskiej (dla drużyn do lat 13) rozgrywany był w dniach 4-5 maja 2017 r. na  hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Krośnie. Drużyna z Buczku (w składzie: Wiktoria Wróbel, Zuzanna Niciak oraz Marta Holak) pokonała w fazie grupowej KU AZS Wrocław 3:2, MKS Lewart Lubartów 3:0, a w ćwierćfinale MLUKS Nadwiślana Płock również 3:0. W walce o finał buczkowianki ograły KS Gorce Nowy Targ 3:1 (punkty zdobyły: W. Wróbel 2, Z. Niciak 1). W walce o złoty medal, tenisistki LTSR po dramatycznym meczu trwajacym prawie dwie godziny, pokonały JKTS Jastrzębie-Zdrój 3:2 ( dwa zwycięstwa W.Wróbel i jedno Z. Niciak). Liderka naszej drużyny i jednocześnie jedna z najmłodszych zawodniczek zawodów została również najlepszą zawodniczką turnieju drużynowego (8 zwycięstw, 0 porażek). Mistrzostwo kraju do największy sportowy sukces w historii gminy Buczek.

Po rywalizacji 32 najlepszych w kraju zespołów młodziczek, rozgrywane były Indywidualne Mistrzostwa Polski, w których startowały 64 najlepsze polskie tenisistki do lat 13. Zawody rozegrano również w Krośnie w dniach 6-7 maja br. W zawodach indywidualnych również znakomicie grała 11-letnia Wiktoria Wróbel, która do półfinału nie przegrała żadnego seta. Niestety w walce o finał buczkowianka uległa 3:1 świetnie dysponowanej w tym dniu Zuzannie Wielgus (podkarpackie), która następnie o złoty medal wygrała gładko 3:0 z Anną Kubiak (JKTS Jastrzębie-Zdrój). „Moja zawodniczka rozegrała ponad 20- spotkań i już w ćwierćfinale było widać u  córki  przemęczenie – mówi Longin Wróbel (trener i jednocześnie tata Wiktorii). Wiktoria chociaż była jedną z faworytek do złota, to brązowy medal indywidualnie uważam za duży sukces. Starsze koleżanki klubowe i szkolne Wiktorii w zawodach indywidualnych zostały sklasyfikowane na następujących miejscach: Zuzanna Niciak 9-12, Marta Holak 33-48.