22 czerwca 2017 roku uczniowie klasy V SP pojechali na wycieczkę rowerową do rezerwatu "Jodły Łaskie" położonego na terenie Leśnictwa Sędziejowice. Na miejscu odbyła się lekcja przyrody poprowadzona przez p. Podleśniczego Sławomira Stolarza,  który zapoznał dzieci z rokiem i przyczynami utworzenia obszaru chronionego, jego położeniem oraz florą i fauną. Dzieci spacerowały po rezerwacie, oglądały olbrzymie, stare jodły, a także inne gatunki roślin. Po powrocie do Buczku czekał na dzieci grill w ogródku szkolnym, a na deser lody. Bardzo dziękuję p. Sławomirowi Stolarzowi za przeprowadzoną lekcję, p. Gabrieli Rutkowskiej za opiekę nad dziećmi w czasie wycieczki  oraz p. Karinie Borek i p. Katarzynie Zawiasie za przygotowanie grilla.

Wychowawczyni klasy V Anna Załęcka

18 Lipca 2018