Wtorek 26 października 2017 roku był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Tego dnia na uczniów naszej szkoły czekało wiele atrakcji. Chętni uczniowie wzięli udział w warsztatach, podczas których projektowali koszulki nawiązujące do EUROPEJSKIEGO DNIA JĘZYKÓW OBCYCH. Najładniejsze koszulki wykonały: Alicja Motylska, Anastazja Hanuszkiewicz i Nikola Sikalska. Nasi uczniowie wykonali również flagi Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej. W trakcie przerw samorząd uczniowski gimnazjum malował twarze dzieci, na których znajdowały się flagi krajów z różnych stron świata. Co więcej, już po raz trzeci odbył się konkurs promujący naukę języków obcych. Komisja konkursowa, w której skład wchodził samorząd uczniowski gimnazjum, miała trudne zadanie w wyborze najpiękniejszych prac, ponieważ wszystkie były pomysłowe i oryginalne. Nagrody zostały ufundowane przez dyrektor szkoły podstawowej Renatę Nowicką oraz przez Komisję Europejską.

Oto wyniki konkursu:

(w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej)

1 miejsce – Oliwia Jędrysiak

2 miejsce – Magdalena Jarosławska

3 miejsce – Sylwia Kopka

wyróżnienia dla: Marcina Majczyka, Marty Niedzielskiej i Huberta Bachora

(w kategorii klas II-III gimnazjum)

1 miejsce – Natalia Kubiak

2 miejsce – Natalia Motylska

3 miejsce – Julia Marynowska

 

Organizatorkami EUROPEJSKIEGO DNIA JĘZYKÓW OBCYCH były nauczycielki języków obcych.

Aktualności


Dzisiaj jest: Niedziela
19 Maja 2019
Międzynarodowy Dzień Pamięci
Zmarłych na AIDS
Imieniny obchodzą
Augustyn, Celestyn, Iwo, Mikołaj,
Pękosław, Piotr, Potencjana

Do końca roku zostało 227 dni.
Zodiak: Byk

Losy absolwentów

Do pobrania

Nasze zdjęcia

Content