Zwycięstwem Zuaznny Niciak (13l) oraz trzecim miejscem Marty Holak (13l) zakończył się turniej tenisa stołowego organizowany przez Polski Związek Tenisa Stołowego na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Zuzanna Niciak i Marta Holak reprezentujące Szkołę oraz Gminę Buczek na co dzień grające w klubie MKS Jedynka Łódź startowały w kategorii kadetek do lat 15.

W finale Zuznna Niciak pokonała 3:1 Wiktorię Wrzosek MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka(powołana do kadry narodowej) natomiast o trzecie miejsce Marta Holak pokonała 3:2 Julię Dietrich GKTS Gdańsk. Warto nadmienić, żę w całym turnieju Zuzia nie przegrała żadnego meczu a Marta przegrała tylko jeden mecz i to właśnie z Zuzią. W turnieju na PGE Narodowy w różnych kategoriach wiekowych wystartowało ponad pięciuset zawodników.