Nasza SP Buczek została zgłoszona do  ogólnopolskiej akcji zbiórki książek dla MAŁYCH i DUŻYCH Pacjentów. Stwórzmy społeczne poruszenie dzięki któremu otworzymy 100 bibliotek w szpitalach. Zachęcamy uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły do udziału w zbiórce książek dla chorych dzieci. Na terenie naszej szkoły przynosimy książki do kl.0 – p. A.Zielińska i p. A.Ciabiada. Książki powinny być w idealnym stanie, przeznaczone dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych (0 – 100 lat), wydane po 2000r. Akcja trwa od 23 kwietnia do 20 maja. Więcej szczegółów na stronie zaczytani

Aktualności


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Dzierżysława, Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek, Sewer, Sofroniusz,
Szymon

Do końca roku zostało 283 dni.
Zodiak: Baran

Losy absolwentów

Do pobrania

Nasze zdjęcia

Content