Koniec sportowego roku szkolnego to okres podsumowań, ale i ostatnich startów. Czerwiec to miesiąc szczęśliwy dla uczniów SP w Buczku. Na początku miesiąca podczas rozgrywek 1/2 finału województwa łódzkiego w piłce siatkowej plażowej uczniowie Michał Warzywoda, Hubert Żak i Dawid Rasowski  zajęli III miejsce(ci sami uczniowie zajęli też III miejsce w półfinałach wojewódzkich w rozgrywkach halowych).

Do finału wojewódzkiego gier zabaw został zakwalifikowany zespół dziewcząt i chłopców z SP Buczek, finał nota bene odbyły się na Orliku w Buczku w czasie IV Święta Truskawki. Uczniowie zajęli IV miejsce w województwie.

Największy jednak sukces odniosły nasze tenisistki stołowe Zuzanna Niciak i Marta Holak, które również w  czerwcu zagrały w Rawie Mazowieckiej  w Finale Mistrzostw Polski. Uczennice uplasowały się na miejscach IV-VIII.

Uczniom życzymy sukcesów sportowych i wesołych wakacji.

19 Kwietnia 2024
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad,