Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie na najbardziej kreatywnie wydrążoną dynię . Każdy może wziąć udział od klasy "0" do kl. III gimnazjum. Jedna lub maksymalnie dwie osoby mogą zgłosić jedną  wydrążoną dynię. Wystarczy zerwać z pola lub kupić w sklepie dynię, wydrążyć ją w ciekawy sposób, przynieść do szkoły i zgłosić do konkursu. W internecie można znaleźć wiele ciekawych projektów. Dynię zgłaszamy do Pani Lipińskiej, klasa numer 17. Wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe, a trzy najbardziej kreatywne puchary oraz nagrody rzeczowe. Rozstrzygnięcie konkursu w Halloween, 31.10.2018 r. (środa). Dynie będzie można zabrać do domu po zakończeniu konkursu.

26 Kwietnia 2024
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,