26 stycznia 2019 r. odbył się ostatni bal gimnazjalny w naszej szkole. Bal uświetnili swoją obecnością: Dyrekcja SP Pani Renata Nowicka i Pani Anna Truskowska, Sekretarz Gminy Pani Zenona Romankiewicz, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Beata Krakowska, nauczyciele, rodzice. Zaproszeni goście skierowali w kierunku gimnazjalistów wiele ciepłych, miłych słów, życząc miłej, dobrej zabawy. Wszyscy podziwiali pięknie udekorowaną salę. Gimnazjaliści powitali wszystkich polonezem, którego choreografię przygotowała pani Ewa Ignaczak. Uczniowie wyglądali bardzo dostojnie i dorosło, w końcu to ich pierwszy tak poważny bal w życiu. Chłopcy w garniturach, dziewczęta w długich spódnicach i białych bluzkach, wszyscy prezentowali się uroczyście i dojrzale. Nikt nie pomylił kroków, nikt nie zapomniał układu. Wszyscy bawili się doskonale. Radosne pląsy zakończyły się dopiero po północy. Wychowawczynie klas III  Elżbieta Jędryka, Agnieszka Kondratiuk i Marta Bara-Błońska serdecznie dziękują rodzicom za współpracę i zaangażowanie. Zdjęcia z balu wkrótce będzie można obejrzeć w galerii.

Dzisiaj jest: Czwartek
25 Kwietnia 2024