W ramach działalności koła LOP przeprowadziliśmy w naszej szkole zbiórkę dla zwierząt w schronisku w Bełchatowie. Alicja Kłos wykonała plakaty i z koleżankami z klasy III a gimnazjum zbierała w szkole dary dla schroniska. Dzieci przynosiły różne rodzaje karmy (sucha karma - 22 duże, średnie i małe worki; puszki duże i małe - 35; 20 saszetek mokrej karmy; 5 makaronów), koce (4), miski (6), poduszki(3). Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy. 28 lutego trzy dziewczynki z klasy VII z wychowawcą, zawiozły zebraną żywność do schroniska. Było to możliwe, dzięki uprzejmości mamy jednej z uczennic z klasy VII, za co bardzo dziękujemy.

W drugim semestrze planujemy przeprowadzenie jeszcze jednej zbiórki, a już teraz można przynosić karmę mokrą dla zwierząt, którymi opiekują się ŁASKIE "ZWIERZOLUBY" z Fundacji Ratujemy Zwierzęta w Potrzebie. Dziękujemy.

Dzisiaj jest: Czwartek
18 Kwietnia 2024