22.04.2021 r. obchodzony był Dzień Ziemi. Dzieci w klasie 0a pod kierunkiem pani Aleksandry Zielińskiej i Marty Pawłowskiej zdobyły sprawność MAŁEGO EKOLOGA, uczestnicząc w akcji „Sprzątania świata”. Wysprzątały pobliski park i ścieżki prowadzące do niego. Uczyły się segregować śmieci. Dzieci wzięły udział w BUCZKOWSKIM przeglądzie PIOSENKI EKOLOGICZNEJ online śpiewając piosenkę „Ekologiczne pytania”- zajęły II miejsce, a Nikola Lewandowska z kl. 0a zajęła I miejsce śpiewając „Cały świat jest w naszych rękach”. Pozostali uczestnicy: Basia, Milenka i Zuzia Sztanka zajęły I śpiewając „Ziemia zielona wyspa”, Iga Sekuła z kl. 0b zajęła II miejsce śpiewając „Ochroń Ziemię”, Wiktorja Holak zajęła II. Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!

20 Października 2021
Budzisława, Irena, Jan Kanty,