W dniu 30.10.2019r. uczniowie klasy II Lena Stanisławska i Norbert Marczak uczestniczyli w  konkursie sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie w ramach projektu profilaktycznego  „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. Nasi uczniowie zajęli II miejsce w eliminacjach powiatowych.Turniej adresowany jest do uczniów drugich klas szkół podstawowych. Uczestniczą w nim pary zawodników złożone z dziewczynki i chłopca, którzy reprezentują swoją szkołę. Podczas zawodów uczniowie wykazują się sprawnością fizyczną pokonując tor przeszkód zbliżony do tego, który pokonują kandydaci do Policji. Przeszkody dostosowane są do wieku i rozwoju fizycznego uczestników. Ponadto, uczniowie odpowiadają na 15 pytań z wiedzy ogólnej dot. bezpieczeństwa, m.in. w domu, w szkole, na ulicy, w kontakcie  z „nieznajomym”, czy agresywnym psem. Wielkie gratulacje dla zwycięzców.

Dzisiaj jest: Czwartek
20 Lutego 2020