11 listopada 2019 r. przedstawiciele uczniów Szkoły Podstawowej w Buczku wraz z nauczycielami uczestniczyli w gminnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Jak  co roku wraz z pocztem sztandarowym udali się do kościoła parafialnego na Mszę św. w intencji  Ojczyzny. Wcześniej uczestniczyli w uroczystym złożeniu kwiatów i zapaleniu znicza pod obeliskiem upamiętniającym dzieło Konstytucji 3 Maja.

Po południu duża grupa naszych uczniów (recytatorzy z klasy VII, wokalistki z klasy Va, VIa, VII i VIII, tancerze z klas IIIa i IIIb, zespół Kana) wystąpiła dla mieszkańców Buczku w akademii z okazji Święta Niepodległości zorganizowanej przez GOKiS w Buczku.

Serdecznie dziękujemy reprezentującym naszą szkolę w gminnych obchodach Święta Niepodległości oraz Rodzicom za pomoc w przygotowaniu i dowiezieniu dzieci.

9 Grudnia 2019
Delfina, Joachim, Joachima, Leokadia,