11 stycznia 2020 roku uczniowie klasy ósmej bawili się na „Balu Ósmoklasistów” zorganizowanym przez ich rodziców oraz wychowawcę Annę Załęcką.

Bal uświetnili swoją obecnością: Dyrekcja Szkoły Podstawowej Pani Renata Nowicka i Pani Anna Truskowska, Wójt Gminy Buczek Pan Bronisław Węglewski, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Monika Krakowska, nauczyciele i rodzice. Zaproszeni goście skierowali w kierunku uczniów wiele ciepłych, miłych słów, życząc wspaniałej, dobrej zabawy.

Wszyscy podziwiali pięknie udekorowaną salę. Ósmoklasiści powitali gości przepięknie zatańczonym polonezem, którego choreografię przygotowała Pani Ewa Ignaczak. Uczniowie wyglądali bardzo dostojnie i dorosło,  w końcu to ich pierwszy tak poważny bal w życiu. Chłopcy w garniturach, dziewczęta w długich spódnicach i białych bluzkach prezentowali się uroczyście i dojrzale. Wszyscy bawili się wspaniale, tańce i zabawy zakończyły się dopiero po północy.

Serdecznie dziękuję rodzicom za zaangażowanie i współpracę oraz wszystkim osobom, które czynem lub dobrą radą pomogły przygotować bal – Anna Załęcka.

19 Kwietnia 2024
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad,