W naszej szkole odbyła się zbiórka darów dla zwierząt w schronisku. Akcję zainicjowała Wiktoria Borek, która wykonała plakat. W zbiórce pomagały jej koleżanki z klasy ósmej. Na rzecz schroniska działały również młodsze dzieci, z klasy I b, pod kierunkiem pani Ewy. W sumie zebrano 35 kg karmy suchej, 20 kg karmy mokrej, koc, zabawkę i trzy miseczki. W wyniku oddolnej inicjatywy przeprowadzono zbiórkę pieniędzy. Uczniowie klasy IV, m.in. Amelia, Natalia, Martyna, Maja, Oliwia, Kalina, Maja i Igor, zebrali razem 150 zł.

W tym roku, ze względów bezpieczeństwa, panie opiekujące się LOP przekazały dary do schroniska w Bełchatowie, a zebraną kwotę wpłaciły na konto Fundacji Ratujemy Zwierzęta w Potrzebie "Zwierzoluby".

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w akcję oraz wszystkim darczyńcom. Opiekunowie LOP.

Dzisiaj jest: Czwartek
21 Stycznia 2021