Z okazji Dnia Edukacji Narodowej opiekunki Samorządu Szkolnego w Buczku wraz z całą społecznością uczniowską składają serdeczne życzenia dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Życzymy wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Wszyscy pracownicy Szkoły w Buczku otrzymali świeczniki wykonane przez opiekunki Samorządu Szkolnego- p. Martę Bara-Błońską, p. Jadwigę Sobczak i p. Sylwię Gosławską.

Marta Bara-Błońska

Dzisiaj jest: Niedziela