Konkurs KARAOKE PO ANGIELSKU zostanie przeprowadzony 11 maja 2012, o godz. 9:00  w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Buczku. Występy odbywać się będą w 2 kategoriach: klasy IV-VI szkoły podstawowej i klasy I-III gimnazjum.

• W konkursie mogą uczestniczyć indywidualne osoby lub grupy z ZSPiGP oraz  pobliskich szkół podstawowych i gimnazjów. Mogą to być grupy uczniów z różnych klas, nie większe niż 5 -osobowe.
  • Wykonawcy przygotowują i prezentują dowolną piosenkę w języku angielskim
  • Każdy uczestnik konkursu przygotowuje się do konkursu  konsultując się jednocześnie z nauczycielami języka angielskiego. Do konkursu mogą się zgłosić soliści, duety oraz zespoły do 5 osób.
  • Repertuar, strój i ruch sceniczny zależą od inwencji twórczej uczestnika konkursu
  • W czasie konkursu na sali będą przebywać tylko te klasy, których przedstawiciele będą brać udział w konkursie

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa a zwycięzcy dyplomy i nagrody rzeczowe. Konkurs należy potraktować jako dobrą zabawę, do której wszystkich serdecznie zapraszamy! Dokumenty do pobrania tutaj.

19 Kwietnia 2024
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad,