W dniu 20 maja klasa III zaprosiła koleżanki i kolegów z klas 0-2 na przedstawienie pt.: ,,Zmartwienia leśnych krasnali”. Starsi koledzy zaprezentowali swoje talenty aktorskie pod kierunkiem wychowawczyni pani Sylwii Gosławskiej. Tematem przewodnim przedstawienia było dbanie o naszą Ziemię. Wszystkie dzieci przypomniały sobie, że przyrodę trzeba chronić i szanować oraz w jaki sposób można to robić. Na koniec występów odbył się mini quiz dla młodszych widzów. Dzieci miały za zadanie odpowiedzieć na kilka pytań, które dotyczyły przedstawienia, a za dobre odpowiedzi otrzymały drobne upominki. W ramach podziękowania za występ klasa III otrzymała od Pań z klas młodszych słodkie podziękowanie oraz na ręce wychowawczyni piękne kwiaty.

Dzisiaj jest: Czwartek
23 Września 2021