Dwudziestego trzeciego września  uczniowie klas ósmych spotkali się w hali sportowej przy naszej szkole z pisarką – panią Martyną Szubert. Pani Martyna jest nie tylko autorką książki Wszystkie nasze sekrety, ale również absolwentką naszej szkoły.

Swoim młodszym kolegom opowiadała o swojej miłości do czytania i pisania, pierwszych próbach literackich, wspomnieniach ze szkoły. Zachęcała do szukania własnej drogi życiowej, stawiania sobie celów i odwagi w ich realizacji.

Mamy nadzieję, że niejeden ósmoklasista i niejedna ósmoklasistka poczuli się zachęceni nie tylko do sięgnięcia po debiutancką powieść p. Martyny Szubert, ale także do postawienia sobie pytania o cele i plany na najbliższą przyszłość

Dzisiaj jest: Czwartek
25 Kwietnia 2024