Szósty grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję.

Od samego rana były w korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. W klasach pierwszych panie zorganizowały uczniom kino klasowe, a dodatkowo była zamówiona dla wszystkich dzieci pyszna pizza z lokalnej pizzerii "Fragola". Każde dziecko otrzymało upominek od św. Mikołaja. Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze święta w roku, czas choinki, prezentów, kolędy i śniegu oraz czasu spędzonego w gronie najbliższych , z rodziną przy wigilijnym stole. A więc już teraz wszyscy czekamy na upragnione Święta Bożego Narodzenia i do następnego roku drogi Mikołaju !

24 Stycznia 2022
Chwalibóg, Felicja, Mirogniew, Rafał,