Już po raz czwarty został rozstrzygnięty KONKURS NA NAJWIĘKSZĄ DYNIĘ, o wygranej decydowała jej waga. Konkurs adresowany był zarówno dla uczniów szkoły podstawowej jak i gimnazjum. Organizatorami były Małgorzata Lipińska oraz Marta Drobniewska.

Wyniki:

1 miejsce ex aequo Bartosz Malinowski oraz Natalia i Monika Marynowska, obydwie dynie ważyły po 31 kg. Nagrody: piłka nożna adidas oraz pendrive 8GB

2 miejsce Dawid Kujawin, dynia ważyła 20 kg. Nagroda: pendrive 4GB

3 miejsce Franciszek Lipiński, 11 kg. Nagroda: duża czekolada

4 miejsce ex aequo Jakub Klimczak oraz Iwona Niedzielska, 9kg.

5 miejsce Kinga Płuciennik, 5 kg.

6 miejsce Ewa Kuźniak, 4,5 kg.

7 miejsce Hubert Perliński 4 kg.

8 miejsce Adrian Grzejszczyk, 3 kg.

9 miejsce ex aequo Piotr Kałuża oraz Marcel Biskupski, 2 kg.

Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu od miejsca 4 otrzymali po czekoladzie.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom za udział w konkursie oraz rodzicom, którzy niemało się natrudzili aby dostarczyć te największe dynie na konkurs. Również z okazji Halloween z funduszy Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej zostało zakupionych 100 balonów na patykach z nadrukiem Halloween. Aby otrzymać balon uczeń musiał poprawnie po angielsku podać nazwę  obrazka, który wylosował. Słownictwo związane było z treściami nauczanymi podczas zajęć z języka angielskiego. Konkurs odbył się w klasach 0, I-III.

Dzisiaj jest: Czwartek
25 Kwietnia 2024