23 stycznia 2013 r. uczniowie klasy II a wraz z wychowawczyni , zorganizowały uroczystość dla babć i dziadków , która odbyła się w GOKiS w Buczku.

Wnuczęta przedstawiły bajkę pt. „Czerwony Kapturek” oraz zagrały na flażoletach. Po części artystycznej zaśpiewały „Sto Lat” i złożyły życzenia. Wręczyły babciom papierowe kwiaty w doniczkach a dziadkom laurki z portretem dziadka. Potem wspólnie częstowały się herbatką i smakołykami przygotowanymi przez rodziców. Dzieci nie mogły słowami wyrazić czaru spotkania się ze swoimi kochanymi Dziadkami.

Wychowawczyni klasy 2 a serdecznie dziękuje rodzicom za zaangażowania się w uroczystość , przygotowanie posiłków i strojów do przedstawiania .  Dziękuje także panu S.Wojtczakowi za akompaniament , pani O.Grzelak za aranżację dekoracjo oraz uczniowi kl. III Gim Kamilowi Świątkowskiemu za oprawę techniczną. Przedstawienie tak bardzo się spodobało publiczności że jeszcze raz będzie wystawione dla przedszkolaków i uczniów kl. I-III z Malenii.

19 Kwietnia 2024
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad,