Szkolna biblioteka wraz z Gminną Biblioteką Publiczną 10 września 2013 r. włączyła się w ogólnopolską akcję Narodowego Czytania, którą zainicjował rok temu prezydent RP Bronisław Komorowski. Chcieliśmy w ten sposób promować polską literaturę, zachęcić do czytania oraz udowodnić, iż wspólna lektura perełek polskiej literatury jest nie tylko wspaniałą przygodą intelektualną, ale i sposobem na radosne spędzanie czasu. Wybrane utwory Aleksandra Fredry dla uczniów szkoły podstawowej przeczytali zaproszeni goście: Urszula Florczak, Paweł Pokorski, Jerzy Gawlik, Elżbieta Tarka, ks. Zbigniew Kaczmarkiewicz, Paulina Kobielewska, Jadwiga Sobczak, Izabela Grzegorek oraz chorąży Piotr Niciak. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim lektorom. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a brawom nie było końca.

Dzisiaj jest: Czwartek
25 Kwietnia 2024