Wycieczka do Palmiarni,  Pałacu Muzeum Herbsta, Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego w Łodzi

27 kwietnia 2022 r. uczniowie klas IIIa i IIIb uczestniczyli w wycieczce do Łodzi. Pod opieką edukatorów zwiedzili wystawy i z zainteresowaniem oglądali eksponaty w Muzeum Archeologicznym i Etnograficznym. Następnie wzięli udział w aktywnym zwiedzaniu Pałacu Herbsta - „Raz, dwa, trzy…Pałac znasz i ty!”.

Niezapomnianych emocji i wrażeń dostarczyła wizyta w Palmiarni. Dzieci miały możliwość nakarmić egzotyczne zwierzęta, a także podziwiały gigantyczne okazy roślin. Podczas interesującego spaceru rozpoznawały kawę, wawrzyn, cynamon i inne oryginalne rośliny.

Ewa Hyszko

Dzisiaj jest: Wtorek