Zuzanna Niciak i Marta Holak godnie reprezentowały  województwo łódzkie w Finale Ogólnopolskiego  Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w tenisie stołowym,  rozgrywanym w dniach  02.12.2016r. -  04.12.2016r. w Łaziskach Dolnych.  Bez wsparcia trenera i  sprzyjającego dopingu kibiców  dziewczyny poradziły sobie bardzo dobrze.

Drużyny składały się z minimum dwóch , a maximum czterech zawodniczek. Nasza drużyna była jedną z najmniejszych. Zawody  rozgrywane były w grupach oraz w systemie pucharowym. Dziewczyny przegrały w całym turnieju  tylko dwa spotkania. W grupie pokonały 3:0  MUKS JEDYNKA Pszów, 3:0 UKS VICTORIA II Tokarnia, a uległy GKTS Gdańsk, jak się później okazało  drużynie, która zajęła pierwsze miejsce.
W systemie pucharowym przegrały z JKTS Jastrzębie-Zdrój,  a pokonały 3:0  UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie  oraz 3:0  UPKS ARKA Ryki . Turniej zakończyły poza podium, ale na wysokim,  piątym miejscu. Po dwudniowych zmaganiach lepsze w kategorii  młodziczek od naszych dziewcząt  okazały się  reprezentantki GKTS Gdańsk, MLUKS NADWIŚLANIN Płock, JKTS Jastrzębie Zdrój, oraz PKS KOLPING  Jarosław.