2 czerwca obchodziliśmy w szkole Dzień Dziecka. Wszyscy lubimy się bawić, więc udaliśmy się na dawne boisko sportowe, gdzie czekały na nas atrakcje. Nasi kochani rodzice przygotowali przepyszne ciasta, napoje, a kiedy naprawdę zgłodnieliśmy, częstowaliśmy się grillowanymi kiełbaskami.

Festyn trwał od 9 do 13. Młodsze dzieci mogły korzystać z dmuchanych atrakcji, a starsi uczniowie bawili się w zawodników sumo, wspinali się po ściance czy grali w gigantyczne piłkarzyki. Było tez przeciąganie liny z nauczycielami, zawody w workach oraz wyścigi na trzyosobowych nartach. Było świetnie. Dzień minął wspaniale, a to dopiero początek, ponieważ po powrocie ze szkoły, w domach też czekały na nas niespodzianki.

Dziękujemy Radzie Rodziców za taki prezent!!!

Dzisiaj jest: Niedziela
19 Maja 2019