Okres świąt Bożego Narodzenia to szczególny czas. Rodziny gromadzą się przy wspólnym wigilijnym stole, dzielą się opłatkiem i składają sobie życzenia. W szkole - to także wyjątkowy czas. Dzieci i młodzież dekorują swoje klasy, przygotowują wigilię klasową i z niecierpliwością czekają na Jasełka Bożonarodzeniowe. ,,Prezent dla najbliższych" taki tytuł miały Jasełka Bożonarodzeniowe, które uczniowie IIIa gimnazjum przedstawili 21 grudnia 2017 roku na sali gimnastycznej. Motywem przewodnim scenariusza było zwrócenie uwagi na duchowe przeżywanie świat w gronie najbliższych. Kolędy i pastrałki wykonał chór złożony z uczniów Szkoły Podstawowej pod kierunkiem nauczyciela muzyki p. Łukasza Maciejewskiego. W części muzycznej wystąpił zespół KANA pod kierunkiem p. Aleskandry Zielińskiej. Dekorację okolicznościową do występu wykonała p. Olga Kubik wraz z młodzieżą szkolną. Scenariusz Jasełek Bożonarodzeniowych przygotowała i nad całością czuwała p. Krystyna Czech.

Dzisiaj jest: Niedziela
19 Maja 2019