28 stycznia 2012 r. w Gimnazjum Publicznym w Buczku odbył się bal gimnazjalistów rocznika 1996. O godz. 18.00 zabrzmiał polonez W.Kilara w takt, którego na parkiet wkroczyli bohaterowie uroczystości, czyli uczniowie kl. III A i III B, a niespodzianką był walc angielski, zatańczony po raz pierwszy w historii szkoły. Na bal przybyli także zaproszeni goście, czyli Pan Wójt Gminy Buczek, Bronisław Węglewski, Pani dyrektor Renata Nowicka, Pani wicedyrektor Anna Truskowska i grono pedagogiczne oraz rodzice.

Oto klasy oraz pojedyncze osoby z danej klasy, które przyniosły najwięcej złotych monet. Serdecznie dziękujemy za to że wszyscy przyłączyliście się do akcji i wytrwale zbieraliście grosze na cele charytatywne. Wszystkie zebrane pieniądze w sumie 211,26 zostaną przekazane Domom Dziecka, Placówkom Opiekuńczo- Wychowawczym oraz Rodzinom zastępczym.
I miejsce klasa 0 => 64,43 zł.
A. Owczarek
D. Balcerzak
II mejsce klasa I a szkoły podstawowej => 55,56 zł.
K. Sobala
H. Bachor
III miejsce klasa IV szkoły podstawowej => 32,60 zł.
D. Kujawin
T. Adamiak
IV miejsce klasa II a gimnazjum => 15 zł.
R. Borowiecki
A. Wlazłowski
D. Okoniak
V miejsce klasa V szkoły podstawowej => 14,67 zł.
D. Krawczyk
A. Pawłowski
VI miejsce klasa III szkoły podstawowej => 12,71
M. Nowicki
VII miejsce klasa I b gimnazjum => 5,42 zł.
VIII miejsce klasa I b szkoły podstawowej =>5,38 zł.
IX miejsce klasa III a gimnazjum =>3,51 zł.
X miejsce klasa VI szkoły podstawowej => 1,98 zł.

Przyłączyliśmy się do klubu WWF i jesteśmy fundatorem wielu projektów ochrony środowiska. Regularnie, co miesiąc przekazujemy 10 PLN pochodzące z funduszy samorządu uczniowskiego szkoły podstawowej oraz dyskotek organizowanych w naszej szkole, w ten sposób zostaliśmy członkiem klubu WWF. Nadrzędnym celem WWF jest ochrona przyrody (rzek i lasów) ale również ratowanie zagrożonych gatunków zwierząt. Wszystkich uczniów zachęcamy do odwiedzenia strony WWF:

Hufiec ZHP Łask zaprasza wszystkich chętnych do udziału w II Manewrach Ratowniczo-Obronnych, które odbędą się 24 września 2011 r. na stadionie MOSiR przy ul. Narutowicza w Łasku. Start przewidziano na godz. 10.00. Jak w roku ubiegłym 4-osobowe patrole w dwóch kategoriach wiekowych (do i powyżej 14 lat) wykonywać będą zadania na punktach: wojskowym, medycznym, policyjnym, strażackim i harcerskim. Zwycięzcy otrzymają nagrody, puchary, medale i dyplomy. Na uczestników czekają również dodatkowe atrakcje: ścianka wspinaczkowa, paintball, segway, wojskowa grochówka.

Szkoła Języków Obcych MANDRAGORA w Łasku zaprasza zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych zamieszkałych na terenie województwa łódzkiego do udziału w Turnieju Jednego Wiersza, pt. „MY OWN POETRY” pod honorowym patronatem wybitnego brytyjskiego trenera, wykładowcy i nauczyciela - Pana Grahama Workmana. Teksty poetyckie w języku angielskim, o dowolnej tematyce można nadsyłać lub dostarczać osobiście do dnia 30 stycznia 2012 r. - do SJO MANDRAGORA, 98-100 Łask, ul. Warszawska 28. Wiersz nie może przekraczać 30 wersów. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w marcu 2012 r. Na najlepszych poetów czekają nagrody rzeczowe oraz dyplomy, które przyzna międzynarodowe profesjonalne JURY. Szczegółowy regulamin konkursu znajdzie się na stronie szkoły - http://www.mandragora.lask.info

Dzisiaj jest: Wtorek
23 Października 2018