11 maja odbył się Międzyszkolny Konkurs Karaoke po angielsku. Występy odbywały się w 2 kategoriach- dla klas IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum. W kategorii kl. IV-VI wystąpiło 7 solistek oraz 1 duet. W konkursie wzięły udział uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie oraz Szkoły Podstawowej w Buczku. W kategorii klas I-III gimnazjum wystąpiło 4 solistów i 2 zespoły z Gimnazjum w Zelowie oraz Gimnazjum z Buczku.

Uczestnicy zarówno szkoły podstawowej jak i gimnazjum wykazali wysoki poziom umiejętności muzyczno-artystycznych i językowych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konkursu oraz krótkich nagrań filmowych.

Wyniki konkursu:

KATEGORIA kl. IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

1 miejsce Kinga Kubik SP nr 2 w Zelowie z piosenką „I have nothing”

2 miejsce Martyna Politańska SP nr 4 w Zelowie z piosenką „The show”

3 miejsce Marta Płócienniczak oraz Aleksandra Pokorska SP Buczek „Lemon Tree”

1 wyróżnienie Justyna Pawłowska SP 4 w Zelowie „Everytime we touch”

2 wyróżnienie Ewelina Niciak SP w Buczku „Don’t worry- be happy”

KATEGORIA kl. I-III GIMNAZJUM

1 miejsce Zuzanna Kaliska, Natalia Adamczyk, Bartosz Majewski, Marcin Młynarczyk Gimnazjum w Zelowie „Hallelujah”

2 miejsce Klaudia Przybylak, Jakub Pokorski Gimnazjum w Buczku „ Someone like you”

3 miejsce Zuzanna Kaliska Gimnazjum w Zelowie „ Set fire”

19 Kwietnia 2024