W Rawie Mazowieckiej odbył się pierwszy w bieżącym sezonie wojewódzki turniej kwalifikacyjny żaków i żaczek (rocznik 2004 i młodsi) w tenisie stołowym. Bardzo dobry występ zanotowały młode tenisistki z LTSR Buczek. Marta Holak uległa dopiero w finale Magdalenie Frątczak z MKS Jedynka Łódź i zajęła drugie miejsce. Trzecie miejsce wywalczyła Zuzanna Niciak, a czwarta była o 2-lata młodsza od swoich klubowych i szkolnych koleżanek - Wiktoria Wróbel, sprawiając największą niespodziankę w tych zawodach.Trzecie miejsce wśród żaków wywalczył 10-letni Seweryn Pisarski.

Cała czwórka z Buczku będzie reprezentować nasze województwo w ogólnopolskim turnieju żaków/czek - I Grand Prix Polski, który zostanie rozegrany w dniach 24-26 października br.w Łodzi. Marta Holak ma zapewniony już udział w turnieju głównym (po 2-najlepsze osoby z każdego województwa), natomiast pozostała trójka musi przejść najpierw przez turniej eliminacyjny. Wcześniej rozegrano wojewódzkie turnieje kwalifikacyjne w starszych kategoriach wiekowych. W Moszczenicy w turnieju młodziczek/ków (rocznik 2002 i młodsi) najlepiej wypadła Marta Holak zajmując piąte miejsce. Na załączonym zdjęciu najlepsze żaczki województwa z trenerem. Od lewej: Zuzanna Niciak, Wiktoria Wróbel i Marta Holak oraz Longin Wróbel.