W naszej szkole mamy bardzo zdolną młodzież. Wielu uczniów osiąga nie tylko bardzo dobre wyniki nauczania, ale ma bogate zainteresowania, które na godzinie do dyspozycji wychowawcy zaprezentowała klasa V b. Amelia, Natalia i Wiktoria śpiewają i bardzo ładnie grają na gitarach. Wiktoria zdobyła w tym roku szkolnym II miejsce na Festiwalu Kolęd. Dziewczynki też pięknie malują. Tosia tworzy obrazy, ale nie farbami, wyszywa je haftem krzyżykowym lub wykleja cekinami (gratuluję dokładności i cierpliwości). Adam interesuje się dinozaurami i wykonuje ich modele z plasteliny. Patryk lubi rysować, ale też uczy się grać na harmonii oraz języka migowego. Natomiast Jakub uwielbia grać w piłkę nożną, może pochwalić się już wieloma medalami. Cieszę się, że niektórzy uczniowie lubią czytać książki, a wielu z nich aktywnie spędzać czas (pływanie, bieganie, piłka nożna, karate). Gratuluję i życzę powodzenia oraz wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji. Wychowawczyni.

Dzisiaj jest: Sobota
20 Kwietnia 2024