15 czerwca 2022 roku klasa IA i IB zaprezentowały swoim Rodzicom występy z okazji Ich święta. Z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze, dziękowały za miłość, trud wychowania, troskę i cierpliwość. Dzieci na koniec swojego występu pięknie zatańczyły przebojowe tańce.

Po części artystycznej - zakończonej gromkimi brawami, dzieci wręczyły Rodzicom samodzielnie przygotowane laurki. Po części artystycznej Rodzice wraz z dziećmi zostali zaproszeni przez wychowawców do klasy na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Uroczystość przebiegła w ciepłej i miłej atmosferze.  Pozostanie na długo                       w pamięci dzieci oraz ich Rodziców. Serdecznie dziękujemy za przybycie oraz zaangażowanie w życie klasy.

29 Marca 2024
Cyryl, Czcirad, Eustachy, Eustachiusz,