DEN1

Dnia 13.10.2022 r. odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od wprowdzeniu sztandaru szkoły i zaśpiewaniu hymnu narodowego. Po części oficjalnej głos zabrała pani dyrektor Renata Nowicka, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił   i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Następnie oddała głos panu wójtowi Bronisławowi Węglewskiemu. Po przemówieniu uczniowie klas starszych od kierunkiem pani Sylwii Gosławskiej, pani Elżbiety Jędryki, pani Sylwii Kociołek oraz pana Łukasza Maciejewskiego mogli zaprezentowć swoje umiejętności artystyczne. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli oraz wszystkich osób związanych z oświatą. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Każdy z pracowników szkoły otrzymał słodki upominek. Po zakończonej akademii uczniowie udali się do klas.

Sylwia Gosławska

den2