Mikolajki01

6 grudnia uczniowie klas klas trzecich i klasa IIb uczestniczyli w świątecznych warsztatach zorganizowych przez p. M. Stawską, p. E. Ignaczak oraz p. S. Gosławską. Dzieci samodzielnie wykonywały ciekawe prace związane z tematyką świąteczną. Były to stroiki świąteczne , ozdoby choinkowe wykonane min. techniką decoupage . Pojawiły się również piękne serwetniki wykonane z drewnianych szpatułek oraz inne ozdoby świateczne wykonane różnymi technikami. Uczniowie po pierwszym etapie swojej pracy mogły przejść do kolejnego, a mianowicie przepięknie dekorowały upieczone przez Rodziców pierniczki, których mogły skosztować, a część zabrać do domu.

W trakcie spotkania odwiedził nas św. Mikołaj ze swoimi pomocnikami. Dzieci mogły pośpiewać dla Mikołaja oraz uczestniczyć w małym quizie. Wszyscy bawili się świetnie, a co najważniejsze każdy z nas mógł poczuć klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Sylwia Gosławska

Mikolajki02