DBiD01

10.02.2023r. klasa 0b , pod kierunkiem p.Aleksandry Zielińskiej zorganizowała przedstawienie "12 życzeń dla Babci i Dziadka składa dzieci gromadka" .Do naszej szkoły przybyli najukochańsi DZIADKOWIE. Uroczystość rozpoczęliśmy o godz.17.00.  Przedstawienie bardzo się podobało. Dzieci tańczyły, śpiewały wzruszające piosenek, grały na flażoletach, mówiły  wierszyki wyrażające miłość do ukochanej Babci I Dziadka.

Po występach dzieci było wręczanie upominków i słodki poczęstunek przygotowany przez wszystkich RODZICÓW, gdyż oni też bardzo chcieli ugościć swoich Rodziców. Z każdym zamieniłam kilka słów - dziadkowie bardzo chętnie,ciepło i serdecznie rozmawiali i wyrażali słowa uznania za przepiękne występy i organizację. Seniorzy są zawsze dla nas ważni.

Aleksandra Zielińska

DBiD02