12 lutego 2016 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Świętego Walentego. Jest to święto zakochanych, ale coraz częściej traktuje się je jako okazję do wyrażania ciepłych uczuć także wobec przyjaciół i najbliższych. W tym dniu samorząd uczniowski szkoły podstawowej zorganizował pocztę walentynkową. Zainteresowani mogli wrzucać do specjalnie przygotowanej skrzyni kartki z wyrazami sympatii.

Listonosze walentynkowi mieli sporo pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy korzystali z tej inicjatywy. Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców. Samorząd kontynuował również zeszłoroczny pomysł konkursu na największą liczbę papierowych serc, który wygrała klasa IV szkoły podstawowej. W nagrodę cała klasa otrzymała serduszkowe lizaki. Dziękujemy za zaangażowanie w przygotowaniu papierowych serduszek.

3 Maja 2024
Święto Konstytucji 3 Maja