W piątek 29 stycznia 2016 roku odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Tego dnia nasza sala gimnastyczna zamieniła się w pięknie udekorowaną salę balową. Na bal przybyły księżniczki, strażacy, piraci i wiele innych bajkowych oraz filmowych postaci. Do wspólnej zabawy zachęcał DJ, który umilał dzieciom zabawę najlepszymi przebojami.

Samorząd uczniowski szkoły podstawowej przygotował wiele zabaw i konkursów, w których uczniowie bardzo chętnie brali udział. Nie zabrakło również licznych nagród, którymi zostały obdarowane dzieci. Oprócz nagród każde dziecko otrzymało balona i batonika. Wśród 'przebierańców' wybrano:

KRÓLA BALU - BARTŁOMIEJA CZECHA, KRÓLOWĄ – ANASTAZJĘ HANUSZKIEWICZ  ORAZ  NAJŚMIESZNIEJSZY STRÓJ, który przygotował JAKUB JAROSŁAWSKI.

 

Nagrody ufundowała pani dyrektor ZSP i GP w Buczku p. Renata Nowicka oraz samorząd szkolny szkoły podstawowej. Dziękujemy wszystkim dzieciom za wkład włożony w przygotowanie przebrań karnawałowych i za wniesienie wielu radosnych chwil podczas balu.

Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
20 Listopada 2018
Imieniny obchodzą
Anatol, Edmund, Feliks, Jeron,
Oktawiusz, Sędzimir

Do końca roku zostało 42 dni.
Zodiak: Skorpion

Losy absolwentów

Do pobrania

Nasze zdjęcia

Content