ROCZNIK 2016/2017

KLASA IIIA

 

Bordowicz Jakub, Ciebiada Filip, Frankiewicz Karolina, Gierczak Daniel, Ignaczak Karolina, Kostrzewa Martyna, Krakowski Kacper, Krawczyk Weronika, Kuźniak Ewa, Malinowski Bartosz, Newill Zuzanna, Niedzielski Paweł, Pilarski Bartłomiej, Pogocka Julia, Ratajczyk Filip, Rutkowski Paweł, Sokołowski Igor, Urbanowicz Maja, Włazłowska Julia

KLASA IIIB

Adamiak Tomasz, Grabarczyk Szymon, Izydorczyk Michał, Jakóbczak Piotr, Kacperska Małgorzata, Klemczak Olga, Klimczak Jakub, Kubiak Sandra, Kujawin Dawid, Kusiak Jakub, Malinowska Izabela, Pęciak Agnieszka, Płócienniczak Marta, Pokorska Aleksandra, Pokorska Dominika, Skała Jakub, Sowiak Łukasz, Staszak Patrycja, Stencel Natalia, Szafrański Rafał

ROCZNIK    2015/2016

KLASA III A

Banaszkiewicz Dawid, Bednarek Agnieszka, Ciebiada Patryk, Kasprzykowska Klaudia, Kędziak Hubert, Kępa Filip, Koper Łukasz, Krawczyk Dominik, Kubiak Aleksandra, Kuźniak Joanna, Mikołajewska Klaudia, Pawlicka Natalia, Pawłowski Artur, Perliński Hubert, Pilarski Marcin, Raźny Konrad, Sobala Dawid, Sobala Sebastian, Surowa Paulina, Traczyk Karolina, Wala Jacek, Wojtasik Kamil, Wypych Adrian

KLASA III B

 

Biskupska Sylwia, Bordowicz Dominik, Bordowicz Justyna, Czech Agnieszka, Czupryniak Natalia, Gębarowska Justyna, Jędrysiak Daniel, Kaźmierczak Marta, Klimczak Paulina, Kłos Anita, Kondratiuk Wiktoria, Łaguniak Filip, Marynowska Natalia, Moś Hubert, Niedzielska Iwona, Niewulski Patryk, Pędziwiatr Wiktoria, Rękiewicz Natalia, Siewierska Dominika, Staniek Klaudia, Strucki Paweł, Szubert Martyna, Tomasik Cezary, Tyc Izabela, Wlazłowska Patrycja 

ROCZNIK 2014/2015

KLASA III A

Borowiecka Martyna, Drożdż Klaudia, Gierczak Patryk, Jaszczak Dawid, Jutrznia Rafał, Kin Konrad, Klimczak Daniel, Kluczkowska Magdalena, Krzemińska Aneta, Mielczarek Katarzyna, Mizera Rafał, Motyl Olga, Pacek Kamil, Pyrek Natalia, Rzepkowska Weronika, Szczepaniak Szymon, Szymczyk Ewelina, Wilk Przemysław, Wróbel Izabela, Żak Patrycja

KLASA III B

Badziak Przemysław, Bednarek Izabela, Biskupska Kinga, Chęciński Krystian, Dzieputa Gracjan, Jabłoński Maciej, Kilańczyk Bogusława, Klimczak Kacper, Kochanek Kaja, Koszyk Natalia, Kusiak Adrianna, Lewandowski Dawid, Mikołajewska Martyna, Niciak Ewelina, Nieborak Mateusz, Oklejak Damian, Owczarek Michalina, Skała Patryk, Szczepaniak Julia, Szczerkowska Katarzyna, Świątek Kamila, Świątkowski Wiktor, Wiśniewski Stanisław

ROCZNIK 2013/2014

KLASA III A

Biskupska Klaudia, Błoński Błażej, Borowiecka Patrycja, Grzymska Aleksandra, Jakóbczak Oliwia, Kaźmierczak Grzegorz, Kłos Dawid, Krakowski Wiktor, Krąkowska Natalia, Krzesińska Izabela, Kusiak Klaudia, Kuźniak Aleksandra, Lipińska Sylwia, Młynarczyk Paulina,  Owczarek Michał, Pająk Bartłomiej, Pisarski Kamil, Pokorska Zuzanna, Przybylski Paweł, Rakowska Klaudia, Stawska Marcelina, Szafrański Adam, Szubert Łucja, Urbanowicz Damian, Wolny Mateusz

KLASA III B

Berut Klaudia, Cieślak Karolina, Czajka Wiktor, Drewicz Agnieszka, Fidyk Karolina, Filipczak Angelika, Gierczak Natalia, Grzegorczyk Rafał, Grzelak Klaudia, Jędryka Natalia, Kaczmarek Patrycja, Kaczor Kamila, Kapica Anna, Kociołek Michał, Kopka Justyna, Kubiak Paulina, Kubik Justyna, Kuchta Michael, Łabendzka Angelika, Nowak Agata, Pinar Oliwia, Sobieraj Norbert, Sobieraj Patrycja, Szczepaniak Oliwia, Trojan Paweł

ROCZNIK 2012/2013

KLASA IIIA

Borowiecki Robert, Ciebiada Sebastian, Dobroszek Mateusz, Dubińska Karolina, Grzegorczyk Szymon, Jędryka Aleksandra, Kaflak Mateusz, Konieczny Marcin, Kusiak Oliwia, Maros Joanna, Nowak Anna, Okoniak Dawid, Olejniczak Kamil, Otocka Justyna, Paśka Ewelina, Przybylski Dominik, Sobala Mateusz, Sobczak Hubert, Surowa Malwina, Szczepańska Izabela, Szczepański Dominik, Tomczyk Dawid, Urbaniak Wiktor, Wiśniewska Barbara, Wlazłowski Adrian, Wojtasik Karolina, Wolniewska Edyta

KLASA IIIB

Badowska Maria, Bartłomiejczyk Łukasz, Biegańska Paulina, Biskupski Mikołaj, Bogacka Monika, Holak Magdalena, Holaś Tomasz, Jędrysiak Grzegorz, Klimczak Patryk, Kluczkowski Jakub, Konieczny Konrad, Kopycki Piotr, Kowalczyk Klaudia, Nowicki Marcel, Owczarek Klaudia, Pacuszka Natalia, Piotrowicz Mateusz, Pokorska Magdalena, Pokorski Jakub, Przybylak Klaudia, Siekierski Dominik, Siewierska Patrycja, Stępień Damian, Świątek Sylwia, Świątkowski Kamil, Tyluś Bartłomiej, Urbaniak Wojciech, Witusik Anna

ROCZNIK 2011/2012

KLASA IIIA

Bednarek Krzysztof, Biegański Radosław, Błoński Damian, Bogulak Katarzyna, Bordowicz Maciej, Dobroszek Łukasz, Drogosz Adam, Faryś Jakub, Frankiewicz Damian, Gołębowska Marta, Górecki Marcin, Hadrysiak Miłosz, Kolasińska Agnieszka, Kusiak Patrycja, Malinowska Aleksandra, Niedzielski Kamil, Nowicki Dawid, Orzepiński Maciej, Owczarek Wiktor, Oziembłowska Karina, Pawlak Artur, Pawlak Dawid, Pieńkowski Mateusz, Sobala Sylwia, Sobieraj Adrianna, Sobieraj Patryk, Sowiak Seweryn, Świstek Wiktor, Tarka Anita, Urbaniak Daniel

KLASA IIIB

Bordowicz Dawid, Gierczak Arkadiusz, Grabarczyk Jarosław, Grącki Wiktor, Guziński Mateusz, Holak Milena, Kaczmarek Izabela, Kaczmarkiewicz Jarosław, Kaźmierczak Maja, Kleinschmidt Martyna, Kowalczyk Dawid, Kusiak Martyna, Lewandowski Paweł, Łacfik Katarzyna, Mielczarek Kamil, Molka Klaudia, Nowak Eryk, Pająk Angelika, Parada Monika, Pyrek Artur, Sobala Agnieszka, Staniek Sebastian, Strzechowski Tobiasz, Szurlej Maciej, Szyszka Agata, Tyluś Agnieszka, Urbaniak Paweł, Woźniak Paulina

ROCZNIK 2010/2011

KLASA IIIA

Borecka Daria, Dudek Mikołaj, Głowacka Alicja, Gorządek Paulina, Jędryka Anna, Kaźmierczak Elżbieta, Koper Martyna, Kostrzewa Cezary, Kostrzewa Kamil, Krawczyk Marlena, Kuchta Mateusz, Kuźniak Piotr, Matuszewski Bartłomiej, Mielczarek Paulina, Niciak Patryk, Niewulski Dawid, Pawłowski Dawid, Płócienniczak Piotr, Pokora Michał, Rejmonczyk Natalia, Sowiak Natalia, Szczepaniak Anita, Tyluś Gustaw

KLASA IIIB

Badziak Moniaka, Bąk Daria, Biegańska Angelika, Biegański Damian, Bordowicz Katarzyna, Dębkowska Karolina, Faryś Anna, Kacprzak Angelika, Kaczorowska Olga, Kędziak Sylwia, Kopka Martyna, Krakowski Adrian, Krzesińska Marcelina, Kuśmierowski Patryk, Malinowska Paulina, Okoniak Judyta, Pędziwiatr Arkadiusz, Siewierski Adrian, Tyluś Marcin, Urbaniak Barbara, Urbaniak Jolanta, Walada Jakub, Wiśniewski Gabriel , Wójcik Krzysztof, Zawiasa Patrycja

ROCZNIK 2009/2010

KLASA IIIA

Białek Amanda, Dominiak Krzysztof, Hyszko Magdalena, Kin Sebastian, Klimczak Anita, Kopka Karolina, Kostrzewa Damian, Kraska Karolina, Malinowska Marzena, Motyl Rafał, Podsędek Piotr, Rejmonczyk Wiktoria, Rutkowska Aleksandra, Sobieraj Marcin, Staniek Sylwia, Szafrańska Małgorzata, Szymczyk Mariusz, Urbaniak Magdalena, Uzarczyk Witold, Walczak Jacek, Wyszyńska Magdalena

KLASA IIIB

Badziak Konrad, Borowiecki Rafał, Cieplucha Damian, Cieślak Justyna, Gębarowska Patrycja, Głowiński Piotr, Jakóbczak Michał, Jarończyk Mateusz, Kaczmarek Szymon, Kowalski Adrian, Malinowska Justyna, Mirowska Ewelina, Niewulska Joanna, Otocki Samuel, Owczarek Marta, Pokorski Wiktor, Prymicki Remigiusz, Rejmonczyk Bartłomiej, Salomon Dariusz, Sztanka Agnieszka, Świątek Karolina, Świątek  Paulina, Urbaniak Damian

KLASA IIIC

Balcerzak Radosław, Biegański Seweryn, Bogulak Michał, Drzazga Tomasz, Gębarowska Dominika, Grabarczyk Justyna, Kaczorowska Katarzyna, Kapica Grzegorz, Kędziak Joanna, Kilańczyk Marcin, Kołodziejski Sebastian, Michalak Mateusz, Mizera Łukasz, Pawłowska Angelika, Plajzer Klaudia, Pniewska Joanna, Sobala Adam, Sobala Łukasz, Staniek Adam, Szczepański Rafał, Tyluś Rafał, Uzarczyk Gabriela, Wiśniewska Dorota, Woźniak Damian

ROCZNIK 2008/2009

KLASA IIIA

Borek Patryk, Fiuk Jowita, Grabarczyk Anna, Kaczorowski Marcin, Karaś Olga, Kędziak Bartłomiej, Kowalczyk Karolina, Kuźniak Emilia, Łacfik Kamil, Magdziak Damian, Malinowska Julita, Marczak Jarosław, Mąka Paulina, Mielczarek Sebastian, Olejniczak Damian, Orzepińska Natalia, Pawlak Mateusz, Pyrek Robert, Rakowski Piotr, Ratajczyk Patryk, Rejmonczyk Angelika, Śpiewak Cezary, Tyluś Patrycja, Woszczak Kamil, Woźniak Robert

KLASA IIIB

Badowska Karolina, Bartczak Paweł, Drzazga Cezary, Drzazga Patryk, Gawrońska Edyta, Głowiński Mateusz, Kaczmarkiewicz Marlena, Kędziak Piotr, Kostrzewa Przemysław, Król Jakub, Książczyk Emilia, Madaliński Sylwester, Olejniczak Damian, Pająk Aneta, Paśka Karolina, Pęciak Łukasz, Plajzer Sandra, Sobala Natalia, Solecka Katarzyna, Staniek Marcin, Szymonik Piotr, Trojan Dawid, Walada Michał, Zaręba Paulina, Zieliński Dawid

ROCZNIK 2007/2008

KLASA IIIA

Bartosik Artur, Chatys Kamila, Cieślak Anna , Dębski Piotr, Froncala Natalia, Gawroński Damian, Gębarowska Martyna, Jachimek Dawid, Jarczyński Przemysław, Jędryka Piotr, Kacprzak Roksana, Karolczak Damian, Kin Dawid, Kołodziejski Kamil, Kubiak Anita, Majewska Ewelina, Motyl Anita, Rejmonczyk Mateusz, Staniek Anna, Wieczorek Dominik, Woszczak Kamil , Zajączkowski Michał

KLASA IIIB

Biegański Krzysztof, Borowiecka Karolina, Buczkowski Wojciech, Fijałkowska Ewelina, Klęk Anna, Kłos Angelika, Kobielewska Beata, Kobielewska Paulina, Kowalczyk Milena, Książczyk Mariusz, Kuźniak Adam, Milczarek Aneta, Parada Sylwia, Skrzypczyńska Ewelina, Szafrański Łukasz, Tyluś Kamila, Walczak Dominika, Witusik Edyta, Witusik Magdalena, Zakrzewska Agnieszka, Zamolski Marcin , Zaręba Beniamin

KLASA IIIC

Badowska Aleksandra, Cieplucha Ewelina, Kalwinek Jakub, Kasprzykowska Eliza, Kowalczyk Paulina, Maciejewski Dawid, Marciniak Żaneta, Matuszewski Dominik, Rakowska Katarzyna, Stasiak Piotr, Stawska Magda, Sychniak Daniel, Sychniak Dawid, Szczepaniak Katarzyna, Szkudlarek Adrianna, Sztanka Marcin, Tobjańska Emilia, Witusik Sylwia, Zamolska Jowita, Zatorska Katarzyna, Zawisza Adam, Zielińska Dagmara

ROCZNIK 2006/2007

KLASA  IIIA

Badowski Wiktor, Bartczak Justyna, Fidyk Tomasz, Jankowski Jarosław, Jędrysiak Sylwia, Jochymek Krzysztof, Kapica Magdalena, Koperska Agnieszka, Król Agata, Mikołajczyk Witold, Mikołajewski Mateusz, Niewulski Marcin, Rejmonczyk Grzegorz, Sobala Paulina, Szczepanek Ewelina, Taborowska Marta, Trojan Adam, Tyluś Przemysław, Walczak Hanna, Witusik Łukasz, Ziomek Amanda

KLASA IIIB

Badziak Angelika, Banasiak Marceli, Błoński Łukasz, Gładysz Przemysław, Gołębowska Patrycja, Grącki Damian, Grącki Robert, Konieczna Izabela, Kubicka Justyna, Kuchta Łukasz, Ławicka Angelika, Majewski Przemysław, Malinowska Klaudia, Michalak Marta, Motyl Dawid, Pawlak Mateusz, Pędziwiatr Joanna, Rzepkowski Sebastian, Stos Agnieszka, Subczyński Marcin, Szczepaniak Anna, Śmigielska Anna, Włodarczyk Małgorzata, Wolna Paulina

 

KLASA IIIC

Badziak Dominik, Dobroszek Monika, Grabarczyk Agnieszka, Holak Damian, Hyszko Maciej, Jędryka Arkadiusz, Kolwińska Patrycja, Kolwiński Konrad, Kołasiński Adrian, Krakowska Jolanta, Król Michał, Magdziak Kamil, Maros Kamil , Mielczarek Łukasz, Oziembłowski Paweł , Paśka Patryk , Pogocka Natalia, Sobala Marceli, Stasiak Patrycja, Szczepaniak Patrycja , Walczak Tomasz, Wędzik Bogumiła

ROCZNIK 2005/2006

KLASA IIIA

Chęciński Marcin, Froncala Kamil, Gębarowska Magdalena, Gołębowski Robert, Jarczyński Paweł, Kępa Joanna, Kociołek Alicja, Kołodziejska Agnieszka, Kotulski Adrian, Kowalczyk Agnieszka, Krakowska Emilia, Kubicki Krystian, Młynarczyk Anna, Molka Artur, Oziembłowski Rafał, Pawlak Katarzyna, Pęciak Emilia, Rejmonczyk Wojciech, Stasiak Milena, Szafrańska Natalia, Szymczyk Magdalena, Tokarczyk Artur, Trębacz Anna, Tyluś Aleksandra, Tyran Damian

KLASA IIIB

Bednarek Sylwia, Czajka Kamil, Dedecjus Emil, Duźniak Patryk, Dyniak Artur, First Konrad, Gąsiorowski Piotr, Golisz Adam, Hadrysiak Honorata, Kaczorowski Wojciech, Krzywy Krystian, Kubiak Arleta, Kubiak Cezary, Mikołajczyk Zbigniew, Mroczka Monika, Otocki Piotr, Pawlicki Mariusz, Przepiórkowska Karolina, Ratajewska Kamila, Stefańczyk Wiktor, Szkudlarek Paulina, Walczak Marin, Witusik Bartosz, Zawadzki Adrian

KLASA IIIC

Badziak Kamila, Błońska Monika, Boruń Krzysztof, Brzozowski Mateusz, Drogosz Robert, Grudziński Konrad, Kaczorowski Tomasz, Kantorek Damian, Kleinschmidt Katarzyna, Marciniak Piotr, Mąka Magdalena, Michałowska Ewelina, Morzyńska Ewa, Pędziwiatr Agnieszka, Piotrowicz Emil, Ratajewski Szymon, Rychlewicz Piotr, Stos Bartłomiej, Sztanka Marta, Szymczak Łukasz, Witusik Kamila, Woźniak Łukasz

ROCZNIK 2004/2005

KLASA IIIA

Balcerzak Katarzyna, Borowiecki Piotr, Frątczak Tomasz, Gawrońska Milena, Grzymska Natalia, Holak Paulina, Kalwinek Ewa, Kępa Anna, Konopiński Łukasz, Korczowic Sebastian, Koszyk Katarzyna, Kwiatkowski Łukasz, Łaguniak Michał, Maciejewski Artur, Marciniak Sylwia, Pogocka Paulina, Praśkiewicz Konrad , Rzepkowska Sylwia, Tyluś Artur, Urbaniak Sylwester, Witusik Agnieszka, Woźniak Robert, Zajączkowska Urszula, Żyła Karolina

KLASA IIIB

Adamczewski Dominik, Bałuska Ilona , Boniecka Magdalena, Chęcińska Magdalena, Gawlik Aneta, Golisz Sylwia, Górowska Andżelika, Holak Aneta, Kantorek Malwina, Kotala Adam, Kowalczyk Arkadiusz, Krakowski Paweł, Kubiak Małgorzata, Kuźniak Dawid, Maros Ewa, Mąka Sebastian, Michalak Paweł, Nowiński Grzegorz, Orzepiński Michał, Ratajewski Mateusz, Stos Monika, Szczepaniak Kamila, Wańdoch Bogusława, Witkowski Mariusz

KLASA IIIC

Chalczyński Marcin, Dekowska Ewelina, Drogosz Gabriel, Drzazga Małgorzata, Jankowska Anna, Jędrzejczak Edyta, Kędziak Magdalena, Krakowski Sebastian, Kraska Maciej, Milczarek Arkadiusz, Piechol Monika, Salomon Arkadiusz, Sobala Paweł, Szczepaniak Edyta, Szymański Marcin, Szymczak Adam, Szymczak Justyna, Urbaniak Michał, Walczak Dorota, Walczak Katarzyna, Zawisza Witold

ROCZNIK  2003/2004

KLASA IIIA

Badziak Łukasz, Badziak Marcin, Bednarek Przemysław , Czupryniak Jacek, Guzińska Anna, Jachimek Łukasz, Jędrasiak Eliza, Jędrysiak Justyna, Kmieciński Łukasz, Malinowska Agnieszka, Malinowska Małgorzata, Mikołajczyk Magdalena, Owczarek Klaudia, Pacek Damian, Ratajczyk Kamil, Skowronek Łukasz, Stawski Łukasz, Szymczyk Damian, Świtała Ewelina, Tobjański Grzegorz, Trębacz Bartłomiej, Uzarczyk Michał, Walczak Monika, Witusik Dawid, Włodarczyk Justyna, Wolska Dominika

KLASA IIIB

Adamczewska Karolina, Bogacki Jarosław, Borowiecka Karolina, Borowiecka Katarzyna, Brzozowska Justyna, Ciebiada Bartłomiej, Dobroszek Przemysław, Feier Dawid, Gołębowska Daria, Grzelak Julita, Grzymska Klaudia, Hajzler Marika, Kaczorowska Joanna, Kleinschmidt Michał, Król Krzysztof, Kubicki Tomasz, Michalak Ewa, Michalak Jakub, Młynarczyk Mateusz, Piasecka Joanna, Pietrzak Paweł , Pniewski Mariusz, Sobala Grzegorz, Szadkowska Kamila, Szafrański Damian, Szymczak Joanna, Uzarczyk Jacek, Walczak Izabela, Wawrzkowicz Krystian

KLASA IIIC

Bartosik Sandra, Chęcińska Katarzyna, Ciołek Paweł, Czajka Judyta, Drewicz Tomasz, Kędziak Mateusz, Kołodziejski Łukasz, Kośka Natalia, Kubik Paweł, Marczak Edyta, Paszkowska Michalina, Sapela Rafał, Sobala Dawid, Solecka Monika, Sysio Damian, Szczepaniak Magdalena, Szwandt Robert, Szymonik Marcin, Taborowski Błażej, Tarczewska Milena, Tyran Anna, Wolna Renata, Wolny Łukasz, Woszczak Piotr, Zatorski Andrzej, Zawisza Katarzyna, Zielińska Agnieszka,

ROCZNIK 2002/2003

KLASA IIIA

Borowiecka Kinga, Dana Mariusz, Drewicz Elżbieta, Frątczak Arkadiusz, Holak Kamil, Kaczorowska Marta, Konopiński Krzysztof, Kopka Marcin, Korczowic Mateusz, Krakowska Edyta, Król Paulina, Krysiak Piotr, Kubik Sławomir, Kwiatkowski Rafał, Łaguniak Gabriel, Papuga Andrzej, Pędziwiatr Daria, Sobala Katarzyna, Szczepaniak Mateusz, Szczepaniak Sylwia, Trojan Justyna, Tyran Milena, Walczak Renata, Witusik Barbara, Zawiasa Kamil, Zelmozer Jakub

KLASA IIIB

Badziak Dawid, Bednarek Marcin, Bistuła Katarzyna, Buczkowska Marta, Dembowska Agnieszka, Gawlik Katarzyna, Holak Waldemar, Krakowski Jarosław, Krawczyk Marcin, Kowalczyk Tomasz, Malinowski Adam, Pacek Sylwester, Skowronek Agnieszka, Skrzypczyńska Magda, Sobala Małgorzata , Stasiak Renata, Strzechowska Teodora, Śmigielska Agnieszka, Urbaniak Radosław, Wańdoch Bartosz, Wędzik Magdalena, Witusik Piotr, Wolska Julia, Zielińska Kinga

KLASA IIIC

Bartosik Daniel, Chęcińska Justyna, Fidyk Piotr, Gładysz Ewelina, Gołębowski Artur, Górowska Monika, Jochymek Justyna, Karbowiak Ewelina, Kędziak Karolina, Kociołek Dominik, Kuśmierowska Agnieszka, Kuźniak Łukasz, Lech Anita, Maros Piotr, Maros Rafał, Mąka Marcin, Mirowska Sylwia, Molka Sebastian, Niemiec Paweł, Subczyński Adam, Szymonik Marcin, Wolny Waldemar, Woszczak Paulina, Zawadzki Damian

ROCZNIK 2001/2002

KLASA IIIA

Badziak Damian, Bistuła Marcin, Dębkowski Bogdan, Drewicz Justyna , Grącka Justyna, Janecka Paulina, Kosmala Grzegorz, Król Łukasz, Lis Ewelina, Łazutka Paulina, Malinowska Renata, Mielczarek Łukasz, Owczarek Izabela, Pieńkowska Agnieszka, Praśkiewicz Dawid, Stasiak Sylwia, Szulc Cezary, Tarczewski Tomasz, Trębacz Sylwia, Walczak Elżbieta, Walczak Łukasz, Zaręba Anna, Zatorski Adam, Zieliński Ziemowit, Madalińska Justyna

KLASA IIIB

Badziak Łukasz, Bartosik Małgorzata, Chęciński Marcin, Chęcińska Paulina, Cieślak Marcin, Dana Monika, Dobroszek Monika, Felcenloben Przemysław, Frątczak Monika, Gawroński Grzegorz, Gładysz Aneta, Kowalski Dawid, Krysztowczyk Anna, Kuśmierowska Aneta, Malinowski Grzegorz, Michalak Monika, Mysiak Katarzyna, Nowak Justyna, Owczarek Kamil, Pawlikiewicz Anna, Piechol Łukasz, Ratajczyk Przemysław, Szymczak Sylwia, Świątek Zbigniew, Trojan Jacek, Wańdoch Łukasz

 

KLASA  IIIC

Bednarek Edyta, Cieślak Andrzej, Fidyk Małgorzata, Florczak Hubert, Grącka Ilona, Grzelak Andrzej, Kępa Ewelina, Kłos Filip, Lorek Małgorzata, Marczak Tomasz , Maros Małgorzata, Owczarek Michał, Staniek Mateusz, Strzechowska Edyta, Szymańska Ewelina, Szymczyk Agnieszka, Tarka Błażej, Trzaskalski Rafał, Urbaniak Robert, Uzarczyk Emilia, Wilk Łukasz, Zawadzki Przemysław, Zawiasa Bartłomiej, Zawiasa Damian, Zielińska Milena

Aktualności


Dzisiaj jest: Czwartek
14 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Alfred, Arseniusz, Izydor, Naum,
Pompejusz, Sławobor, Spirydion

Do końca roku zostało 18 dni.
Zodiak: Strzelec

Losy absolwentów

Do pobrania

Nasze zdjęcia

Content