Osiągnięcia Uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Konkurs

Opiekun

Osiągnięcia

Pożegnanie jesieni – konkurs plastyczny

M. Stawska

M. Młynarczyk, M.Węglewska – I miejsce;

N. Karasińska, K. Wałęska, L. Mikołajewska, K. Kluczkowska – II miejsce

Witaj boćku – konkurs plastyczny

M. Stawska

Z. Sobala, L. Mikołajewska, M. Młynarczyk – I miejsce

Orlikowa Liga Mistrzów – Turniej Gier i Zabaw

M. Stawska

N. Karasińska, L. Mikołajewska, O. Markiewicz, K. kluczkowska, K. Wałęska, W. Traczyk, P. Mizera – IV miejsce w woj.

VII Festiwal Piosenki Dziecięcej

E. Hyszko

H. Gawlik, Z. Sobczak – I miejsce

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Pisanka wielkanocna”

E. Hyszko

H. Gawlik, Z. Sobczak – II miejsce

D. Szymczak – III miejsce

Witaj boćku – konkurs plastyczny

E. Hyszko

H. Gawlik – I miejsce

J. Izydorczyk – II miejsce

Gminny Konkurs Ortograficzny „Ortofanek”

E. Hyszko

Z. Sobczak – III miejsce

K. Kacperski – II miejsce

K. Mizera – I miejsce tytuł Mistrza Ortofanka

Witaj boćku – konkurs plastyczny

E. Ignaczak

W. Staniek – III miejsce

Gminny Konkurs Ortograficzny „Ortofanek”

E. Ignaczak

L. Dobrzańska – I miejsce

O. Szulc – III miejsce

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek

 

W. Wróbel – I miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodziczek w tenisie stołowym

 

W. Wróbel – I miejsce

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodziczek w tenisie stołowym

 

W. Wróbel – I miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Wojewódzkie SZS Szkół Podstawowych w tenisie stołowym

 

W. Wróbel – I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym

W.Czech

W. Biskupski, W. Drożdż, J. Zawiasa – I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej

W. Czech

W. Biskupski, W. Drożdż, J. Zawiasa – III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Astrofizyczny „Podboje Kosmosu”

A.Załęcka

A. Motylska – II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

K.Czech

A. Motylska – II miejsce

Szkolny konkurs fotograficzny „Buczek Jesienią”

A.Załęcka

W. Borek – I miejsce

A. Motylska – II miejsce

Szkolny konkurs fotograficzny „Buczek Zimą”

A.Załęcka

A. Motylska – I miejsce

W. Borek – II miejsce

J.Zawiasa – III miejsce

Powiatowe Potyczki Matematyczne

M. Kilańczyk

J. Zawiasa – I miejsce

Międzypowiatowe Potyczki Matematyczne

M. Kilańczyk

J.Zawiasa – III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

J.Sobczak

J.Zawiasa – III miejsce

Szkolny konkurs na zbiórkę makulatury

A.Załęcka

J.Zawiasa – I miejsce

M. Niedzielska – II miejsce

W. Borek – III miejsce

Szkolny konkurs na najładniejszą ozdobę choinkową

A.Kondratiuk

W.Borek, I.Kwiatkowski – I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej

 

W. Bednarek, K. Bartczak – III miejsce

Mistrzostwa Powiatu w lidze lekkoatletycznej

 

W. Bednarek, A. Michalak, P.Badowska, J.Borowiecka, A.Rejmonczyk, N.Świtała, M.Kostrzewa, E.Kuźniak, I.Szczepaniak, F.Ciabiada, F. Ratajczyk, T.Adamiak, Ł.Sowiak, P.Jakóbczak, J.Skała, R.Szafrański, D.Pokorska, O.Klemczak, K. Biskupski, P.Bzdurska, D.Drożdż, N.Pyrek, M.Wala – II miejsce

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej

 

Z.Niciak, J.Bednarek, R.Grącka, A.Jaszczak, P.Badowska, A.Rejmonczyk, N.Świtała, K.Frankiewicz, M.Kostrzewa, E.Kuźniak, S.Kubiak, D.Pokorska – I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

 

Z.Niciak, K.Frankiewicz – I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej

 

Z.Niciak, J.Bednarek, A.Jaszczak – III miejsce

Mistrzostwa Powiatu w unihokeju

 

A.Jaszczak, A.Rejmonczyk, N.Świtała, K.Frankiewicz, M.Kostrzewa, E.Kuźniak, S.Kubiak, D. Pokorska – II miejsce

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej

 

H.Żak, K.Biskupski – I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej

 

I.Szczepaniak, F.Ciabiada, K.Krakowski, T.Adamiak, Ł.Sowiak, P.Jakóbczak, K. Biskupski, P,Czech, D.Drożdż, K.Kubik, N.Pyrek, M.Wala – II miejsce

Mistrzostwa Powiatu w unihokeju

 

B.Malinowski, K.Krakowski, K.Drećka, M.Wala – III miejsce

 

 

Osiągnięcia Uczniów 2015/2016

Szkoła Podstawowa

Konkurs

Imię i nazwisko ucznia

Osiągnięcia

Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaczek w Tenisie Stołowym

W. Wróbel

II m.

Drużynowe Mistrzostwa Polski SZS Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym

W. Wróbel

II m.

III Grand Prix Polski Żaczek w Tenisie Stołowym

W. Wróbel

III m.

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodziczek

W. Wróbel

I m.

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek

W. Wróbel

I m.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

W. Biskupski, M.Drewicz, K.Musiał, K.Tyluś

II m.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej

W. Biskupski

II m.

Ogólnopolski konkurs plastyczny dla szkół podstawowych „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

A.Motylska

II m. w powiecie

 

Szkolny konkurs „Czy znamy baśń o krasnoludkach i sierotce Marysi”

A.Motylska,

O. Szczepańska,

J. Zawiasa

I m.

 

Bieg papieski

J. Zawiasa

I m.

Szkolny konkurs plastyczny „Piękno przyrody najbliższej okolicy”

A.Motylska

I m.

Szkolny konkurs techniczny na wykonanie modelu Ziemi

A.Motylska

I m.

Szkolny konkurs fotograficzny „Przyroda wiosną”

J.Zawiasa

I m.

Szkolny konkurs „Czy znamy baśń o krasnoludkach i sierotce Marysi”

M.Marciniak,

N.Przerywacz,

D.Rasowski,

M.Warzywoda

II m.

XII Powiatowy Łaski Konkurs Polonistyczny

M.Bąk

finalista

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej

M.Bąk, D.Drećka,

K.Kubiak, B.Okrasa,

D.Rasowski, K.Tyluś,

M.Warzywoda

II m.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej

D.Drećka, M.Drewicz,

A.Kaczorowski, D.Rasowski, A.Surowy, H.Świtała, K.Tyluś, M.Warzywoda

II m.

Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

W.Biskupski, M.Drewicz, A.Surowy, K.Tyluś, M.Warzywoda

I m.

Mistrzostwa Województwa w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

Z.Niciak

II m.

Mistrzostwa Polski w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

Z.Niciak

II m.

 

Gimnazjum

Konkurs

Imię i nazwisko ucznia

Osiągnięcia

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

P.Czech

II m. powiat

Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

N.Motylska

I m. powiat

Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

J.Borowiecka

wyróżnienie

Mistrzostwa Powiatu Łaskiego w Lidze Lekkoatletycznej

P.Badowska,

A.Rejmonczyk,

N.Świtała, M.Kostrzewa, M.Urbanowicz, D.Pokorska, A.Pokorska, J.Bordowicz, A.Kłos, N.Rękiewicz, D.Siewierska, S.Biskupska

M.Kaźmierczak

I m.

 

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

K.Frankiewicz,

S. Biskupska,

A. Kłos

I m.

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju

M.Kostrzewa, E.Kuźniak, S.Kubiak,

J.Bordowicz,

A.Czech

N.Czupryniak,

N.Rekiewicz

III m.

Powiatowy Turniej BRD

K.Krakowski

II m.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej

S.Biskupska,

J.Bordowicz,

A.Czech,

N.Czupryniak,

A.Kłos,

N.Rękiewicz,

I.Tyc

I m.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej

J.Bordowicz,

N.Rekiewicz,

I.Tyc

III m.

Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe

D.Bordowicz, C.Tomasik

finalista

Mistrzostwa Powiatu Łaskiego w Lidze Lekkoatletycznej

D.Jędrysiak, C.Tomasik

II m.

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych biegach Przełajowych

A.Czech,

A.Kłos,

M.Szubert

I m.

Powiatowy Konkurs Chemiczny w Łasku

A.Bednarek,

I.Tyc,

A.Czech

finalistki

 

 

Osiągnięcia Uczniów 2014/2015

Szkoła Podstawowa

Konkurs

Opiekun

Osiągnięcia

V Przegląd Piosenki Dziecięcej w Buczku

  1. Kociołek

II m. w kategorii zespoły dziecięce – kl. II

Potyczki matematyczne

  1. Kociołek

II m. Patrycja Walczak

III m. Krzysztof Kochanek

Konkurs recytatorski języka angielskiego

M. Bara - Błońska

II m. Marta Holak

Konkurs plastyczny „Noc z gwiazdami”

  1. Załęcka

III m. Natalia Motylska

Gminny Konkurs Ekologiczny

  1. Załęcka

I m. Natalia Motylska

II m. Piotr Szafrański

Potyczki matematyczne

  1. Kilańczyk

wyróżnienie Dominik Kluczkowski

XI Łaski Konkurs Polonistyczny

  1. Klemczak

I m. Maria Sobczak

finalistka Natalia Motylska

IV Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

D. Klemczak

I m. Piotr Szafrański, Weronika Wolna, Natalia Kubiak 

XI Gminny Konkurs Ortograficzny

D. Klemczak

I m. Maria Sobczak

III m. Piotr Szafrański, Alicja Szczepańska

 

Gimnazjum

Konkurs

Opiekun

Osiągnięcia

V Konkurs Wokalny „Śpiewamy Hemara”

  1. Pinar

II m. Agnieszka Bednarek

III m. Izabela Wróbel

Międzypowiatowe Potyczki Matematyczne

M.Kilańczyk

I m. Julia Szczepaniak

II m. Justyna Bordowicz, Izabela Tyc

Wyróżnienie Natalia Pyrek

Powiatowy Turniej BRD

A.Kondratiuk

III m. Dawid Sobala, Natalia Pawlicka, Daniel Nowak

Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”

D.Klemczak

I m. Rafał Jutrznia

II m. Julia Szczepaniak

Międzypowiatowy Konkurs Chemiczny

J.Zawisza

III m. drużynowo

Międzygimnazjalny Konkurs „Jan Paweł II- z Wadowic do Rzymu”

K. Czech

II m. Ewelina Niciak, Bogusława Kilańczyk, Agnieszka Czech

Festiwal Kolęd w Buczku

K.Czech

Wyróżnienie Izabela Wróbel

Rejonowy Konkurs PCK „Narkotyki, dopalacze – mózgu wypalacze”

K.Czech

II m. Martyna Borowiecka

„Gorączka złota”

K.Czech

II m.

 

 

 

Osiągnięcia Uczniów 2013/2014

 

Szkoła Podstawowa

 

Konkurs

Opiekun

Osiągnięcia

XII Festiwal Kolęd w Buczku

M .Drobniewska

Wyróżnienie

Konkurs recytatorski poezji w języku Angielskim

M .Drobniewska

Udział (Sandra Kubiak)

English ace (Znajomość kultury brytyjskiej, gramatyka)

M. Drobniewska

Wyróżnienia dla poszczególnych uczniów

IV Festiwal piosenki dziecięcej

M. Drobniewska

Wyróżnienie

Międzyszkolny konkurs mitologiczny

D. Klemczak

I miejsce gr. kl. V

Konkurs recytatorski poezji Jana Pawła II

J. Sobczak

I miejsce Karolina Ignaczak

Gminny konkurs ortograficzny

J. Sobczak, D. Klemczak

I miejsce A. Pokorska

III miejsce M. Płócienniczak, M. Sobczak, P. Szafrański

Konkurs wiedzy nt. wiedzy Marii Konopnickiej

J. Sobczak, D. Klemczak

I miejsce M. Sobczak

II miejsce Julia Wlazłowska

III miejsce Zuzanna Niciak

Międzyszkolny konkurs „Żyj zdrowo” w SP nr. 1 w Łasku

A. Załęcka

III miejsce ( Weronika Wolna, Piotr Szafrański, Magdalena Jatczak)

Konkurs piosenki dziecięcej w GOKiS

E. Hyszko (kl. II)

II miejsce Alicja Motylska

Szkolny konkurs ekologiczny

A. Załęcka

I miejsce- kl. V

II miejsce- kl. VI

III miejsce – kl. IV

- Konkurs plastyczny – „Leśne pejzaże”

- Konkurs wiedzy – „Poznawanie lasu”

A. Załęcka (kl. IV – VI)

I miejsce – Michał Bąk

II miejsce – Olga Klemczak

III miejsce – Natalia Motylska

Konkurs plastyczny „Twórczość Marii Konopnickiej w oczach dziecka”

A. Kociołek (kl I – III)

I miejsce – Michał Parada

II miejsce – Natalia Niedzielska

III miejsce – Daniel Balcerzak, Jakub Jarosławski

Powiatowe Potyczki matematyczne

Olimpiada Regionalna

Konkurs Kuratoryjny

Edi

E. Wlazłowska

Nie rozstrzygnięto

„Kościuszko – żołnierz wolności”

E. Jędryka

Udział (Aleksandra  Pokorska, Julia Wlazłowska, Błażej Krakowski )

Orlikowa Liga Mistrzów w grach i zabawach w Łowiczu

(kl. I - III)

III m-ce

Konkurs Plastyczny PCK

 

II miejsce – Bartosz Malinowski

Konkurs Widzy Pożarniczej

W. Czech

Etap Powiatowy:

Udział (Marcel Biskupski, Błażej Krakowski, Piotr Czech)

IV Festiwal Piosenki Dziecięcej w Buczku

A. Zielińska

III miejsce dziewczynki kl. 0,

I miejsce Wiktoria Jędryka,

 

Konkurs Piosenki w Zalesiu

A. Zielińska

Wyróżnienie – Maja Niedzielska

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej „Łaskawość” w Łasku

A. Zielińska

Udział – Julia Marynowska

Szkolny Konkurs plastyczny „Twórczość Marii Konopnickiej”

A. Zielińska

Wyróżnienie – Martyna Marciniak

„Do czterech razy sztuka” konkurs wojewódzki kuratoryjny

A. Pinar

Marta Płócienniczak, Aleksandra Pokorska, Julia Wlazłowska, Zuzanna Newill – udział w finale

Regionalny konkurs „klocki matematyczne”

E. Wlazłowska, D. Szafrańska

Finaliści – Piotr Szafrański, Weronika Krawczyk

Maraton matematyczny

D. Szafrańska

Aleksandra Pokorska – I miejsce

Konkurs z języka angielskiego organizowany przez WODN Sieradz

M. Lipińska

Marta Płócienniczak – udział

Konkurs poezji angielskiej w Okupie

M. Lipińska

Zuzanna Niciak – wyróżnienie

Igrzyska młodzieży szkolnej

( czwórbój lekkoatletyczny)

W. Czech

II miejsce w powiecie

B. Malinowski, F. Ciebiada, Ł. Kapica, J. Klimczak, D. Drożdż, H. Żak

Igrzyska młodzieży szkolnej

(piłka nożna)

W. Czech

II miejsce w powiecie

B. Malinowski, F. Ciebiada, Ł. Kapica, J. Klimczak, T. Adamiak, P. Niedzielski, I. Sokołowski, P. Czech, D. Drożdż, H. Żak, K. Biskupski

Powiatowe biegi przełajowe

A. Zieliński

II miejsce – Martyna Kostrzewa, IV miejsce – Julia Kowalska

Unihokej

A. Zieliński

III miejsce w powiecie dziewczęta

Piłka ręczna

A. Zieliński

II miejsce w powiecie dziewczęta

Piłka nożna

A. Zieliński

II miejsce w powiecie dziewczęta

Tenis stołowy

A. Zieliński

I miejsce w powiecie, II miejsce w rejonie i V w finale wojewódzkim, dziewczęta

 

 

Gimnazjum

 

Konkurs

Opiekun

Osiągnięcia

Turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym

A. Kondratiuk

II miejsce w powiecie drużynowo

I miejsce w powiecie indywidualnie (Dawid Sobala, )

English ace (Znajomość kultury brytyjskiej, gramatyka)

M. Drobniewska

Wyróżnienia dla poszczególnych uczniów

Konkurs i. „Śpiewać każdy może – nawet w języku obcym”

M. Drobniewska

Udział(Iza Wróbel)

„What’s really up ?”(tworzenie książki multimedialnej o tematyce nurtującą młodzież)

M. Drobniewska

Wyróżnienie(Marcelina Stawska, Ewelina Niciak, Natalia Jędryka)

Europeana Video Remix (tworzenie filmu o zaprezentowanych tematykach)

M. Drobniewska

Udział (Dawid Kłos)

Konkurs poezji humorystycznej

D. Klemczak

II miejsce Ewelina Niciak

 

Gimnazjalny mityng Ortograficzny

D. Klemczak

I miejsce – Julia Szczepaniak

Wojewódzki konkurs Chemiczny

J. Zawisza

Udział (Wiktor Świątkowski, Dawid Jaszczak, Martyna Borowiecka, Iza Wróbel, Bogusława Kilańczyk, Natalia Pyrek)

Międzypowiatowy konkurs Chemiczny

J. Zawisza

Udział (Dawid Jaszczak, Martyna Borowiecka, Iza Wróbel,  Natalia Pyrek)

Powiatowe Potyczki Matematyczne

M. Kilańczyk

II miejsce  w kat. II kl Gim.

Olimpiada Promocji zdrowego stylu życia – PCK

J. Klęk

Marcelina Stawska – udział

Konkurs Plastyczny PCK

J. Klęk

I miejsce – Maryna Borowiecka

Wyróżnienie – Magdalena Kluczkowska

Olimpiada wiedzy o reacjonalnem żywianiu WSSE w Łodzi

A .Truskowska

Udział (Natalia Jędryka, Kamila Kaczor)

Konkurs Wiedzy Pożarniczej

W. Czech

Etap powiatowy:

I miejsce – Agnieszka Czech

Udział(Iwona Niedzielska)

Etap Wojewódzki:

Udział(Agnieszka Czech)

Konkurs wiedzy o sztuce

A. Pinar

Udział w etapie rejonowym

Plastyka: K. Rakowska, N. Jedryka

Muzyka: P. Żak, R. Jutrznia, K. Kochanek

IV Festiwal Piosenki Dziecięcej w Buczku

A. Pinar

Wyróżnienie – Ewelina Niciak

Gimnazjada – piłka nożna

W. Czech

I miejsce w powiecie, I miejsce w rejonie, IV miejsce w województwie

I. Krzesińska, N. Gierczyk, J. Kubik, K. Kusiak, M. Stawska, N. Pyrek, E. Niciak, P. Surowa, A. Kłos, S. Biskupska

Gimnazjada – liga lekkoatletyczna

W. Czech

II miejsce w powiecie, II miejsce w rejonie, IX miejsce w województwie

A. Nowak, M. Stawska, P. Kaczmarek, P. Surowa, I. Krzesińska, E. Niciak, K. Kasprzykowska, Z. Pokorska, N. Gierczak, A. Kłos, M. Borowiecka, S. Biskupska, I. Bednarek, N. Pyrek, J. Kuźniak

Sztafetowe biegi przełajowe

A. Zieliński

II miejsce w powiecie chłopcy

Tenis stołowy

A. Zieliński

II miejsce w powiecie, VI w rejonie: Filip Kępa, Dawid Sobala

Unihokej

A. Zieliński

II miejsce w powiecie chłopcy

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 2012/2013

KONKURSY

 

  • Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” w Widawie marzec 2013

W kategorii szkoły podstawowe:

I    miejsce Agnieszka Czech kl. VI

III miejsce Błażej Krakowski kl. IV

V  miejsce Piotr Czech kl. IV

W kategorii szkół gimnazjalnych:

I    miejsce Izabela Szczepańska kl.IIIA

III miejsce Mikołaj Biskupski kl. IIIB

 

Wojewódzki Turniej Wiedzy Pożarniczej w Pajęcznie (maj 2013)

II miejsce Izabela Szczepańska kl. IIIA

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej w Kołobrzegu (czerwiec 2013)

Udział – Izabela Szczepańska kl. IIIA

Opiekun: Włodzimierz Czech

 

  • Konkurs „Układ słoneczny” zorganizowany przez ZSO w Zelowie dla uczniów gimnazjum

I    miejsce Angelika Łabędzka i Karolina Cieślak z kl. IIB

III miejsce Malwina Surowa, Justyna Otocka, Kamil Olejniczak z kl. IIIA

Opiekun: Anna Załęcka

 

  • Powiatowy Turniej w Ruchu Drogowym w Łasku (19.04.2013)

II miejsce drużynowo: Wiktor Urbaniak, Kamil Świątkowski, Adrian Wlazłowski

Opiekun: Agnieszka Kondratiuk

 

  • Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

III miejsce – etap rejonowy  Klaudia Przybylak kl. IIIB

Opiekun: Ewelina Piotrowicz

 

  • II Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej w Łasku

II miejsce w kategorii kl. I-III  Marta Holak kl. IIB

Wyróżnienie: Aleksandra Pokorska, Marta Płócienniczak z kl. V

Opiekun: Małgorzata Lipińska

 

  • II Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej w Okupie

Wyróżnienie: Natalia Pawlicka z kl. VI

Opiekun: Małgorzata Lipińska

 

  • II Konkurs Piosenki Angielskiej w Buczku

I   miejsce w kat. klas IV-VI zdobył duet: A. Pokorska, M. Płócienniczak z kl. V

III miejsce w kat. klas IV-VI soliści zdobyła Julia Marynowska z kl. IV

I   miejsce w kat. gimnazjum zdobyła Klaudia Przybylak z kl. IIIB

Opiekun: Małgorzata Lipińska

 

  • IX Festiwal Kolęd w Buczku

I miejsce  Klaudia Przybylak, Mikołaj Biskupski z kl. IIIB

 

  • Konkurs plastyczny w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Łasku pt.: „ Jan Paweł II w oczach dzieci”

I miejsce:  Alicja Motylska kl. I

Wyróżnienie: Diana Kołodziej kl. I

Opiekun: Krystyna Czech

 

  • II Międzyszkolny Konkurs „ Jan Paweł II – z Wadowic do Rzymu’ organizowany przez Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łasku

II miejsce: Dominik Szczepański, Kamil Świątkowski, Mikołaj Biskupski z kl. III

Opiekun: Krystyna Czech

 

  • III Festiwal Piosenki Dziecięcej w Buczku

I   miejsce: Alicja Motylska z kl. I

I   miejsce: Wiktoria Jędryka z kl. IIB

III miejsce: Julia Zawiasa z kl. I

 

  • I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Przyrodniczej w Zalesiu

II miejsce: Alicja Motylska z kl. I

Opiekun: Ewa Hyszko

 

  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji J. Tuwima w ZSPiGP w Buczku

I    miejsce w kat. klas I-III: Zuzanna Niciak z kl. III

III miejsce: Wiktoria Jędryka z kl. IIB

I miejsce w kat. Klas IV-VI: Iwona Niedzielska z kl. VI

Opiekunowie: J. Sobczak, I. Ignaczak

 

  • Gminny Konkurs Wiedzowy dla uczniów klas IV-VI „Życie i twórczość M. Konopnickiej”

I  miejsce: Izabela Tyc z kl. VI

II miejsce; Natalia Pawlicka z kl. VI

Opiekunowie: J.Sobczak, I. Ignaczak

 

  • Gminny Konkurs Ortograficzny w Szkole Filialnej w Czestkowie

II  miejsce: Aleksandra Pokorska kl. V

III miejsce: Natalia Pawlicka kl. VI

Opiekun: J. Sobczak

 

  • Szkolny konkurs „Polscy nobliści literaccy” dla uczniów klas II gimn.

I   miejsce: K. Rakowska kl. IIA

II  miejsce: N. Jędryka kl. IIB

III miejsce: O. Jakóbczak kl. IIA

M. Stawska kl. IIA

Opiekunowie: D. Klemczak, J. Sobczak

 

  • Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Finalista: Dominik Szczepański kl. IIIA

Opiekun: J. Zawisza

 

  • Międzypowiatowy Konkurs Chemiczny w Łasku

Laureatka: Patrycja Siewierska kl. IIIB

Finaliści: Dominik. Szczepański kl. IIIA

Mikołaj Biskupski kl. IIIB

Aleksandra Jędryka kl. IIIA

Opiekun: J. Zawisza

 

  • Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe „Edi” – Panda Chemia

I miejsce: Dominik Szczepański kl. IIIA

Patrycja Siewierska kl. IIIB

Mateusz Kafla kl. IIIA

III miejsce: Mikołaj Biskupski kl. IIIB

VII miejsce: Aleksandra Jędryka kl. IIIA

Opiekun: J. Zawisza

 

  • Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe „Edi” – Panda Matematyka

VII miejsce: Dominik Szczepański kl. IIIA

IX  miejsce: Mateusz Kafla kl. IIIA

Klaudia Przybylak kl. IIIB

X miejsce:   Patrycja Siewierska kl. IIIB

Opiekun: M. Kilańczyk

 

Osiągnięcia sportowe

 

Szkoła podstawowa dziewczęta

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej na szczeblu powiatu

I miejsce w kategorii dziewcząt szkół podstawowych

 

  • Indywidualne biegi przełajowe

II miejsce w powiecie: Agnieszka Czech kl. VI, Joanna Kuźniak kl. VI.

 

  • Sztafetowe biegi przełajowe

I miejsce w powiecie

II miejsce w rejonie

Uczestniczki: kl. IV N. Świtała, M. Jatczak, M. Surowa

kl. V M. Kostrzewa, J. Kowalska, E. Kuźniak

kl. VI K. Kasprzykowska, J. Kuźniak, P. Surowa

 

  • Unihokej

II miejsce w powiecie

Uczestniczki: kl. V J. Kowalska, M. Kostrzewa, S. Kubiak, W. Krawczyk

kl. VI P. Surowa, M. Kaźmierczak, K. Kasprzykowska,

J. Kuźniak, A. Czech, K. Mikołajewska, N. Pawlicka, A. Kubiak, N. Marynowska

 

  • Mini piłka siatkowa

III miejsce w powiecie

Kl. V: J. Kowalska, M. Kostrzewa, S. Kubiak, W. Krawczyk

Kl. VI: P. Surowa, M. Kaźmierczak, K. Kasprzykowska, J. Kuźniak, A. Czech,

K. Mikołajewska, A. Kubiak, N. Marynowska

 

  • Mini piłka nożna

III miejsce w województwie

Kl. VI: K. Traczyk, P. Surowa, K. Kasprzykowska, J. Kuźniak, A. Kubiak,

N. Pawlicka, N. Mikołajewska, A. Czech, N. Marynowska

 

  • 4-bój LA

I miejsce w powiecie

V miejsce w rejonie

Kl. V: M. Kostrzewa, A. Pokorska

Kl. VI: P. Surowa, K. Kasprzykowska, J. Kuźniak, N. Pawlicka, A. Czech

 

Szkoła podstawowa chłopcy

 

  • Indywidualne biegi przełajowe

IV miejsce D. Borowicz

III miejsce drużynowo

 

  • Sztafetowe biegi przełajowe

I miejsce w Łasku

VI miejsce w Konopnicy

Kl. V: D. Świtała, D. Drożdż, P. Czech,

Kl. V: K. Klimczak, B. Malinowski, J. Sokołowski, F. Ciebiada

Kl. VI: K. Wojtasik, C. Tomasik, D. Borowicz, D. Jędrysiak

 

  • Unihokej Sędziejowice

III miejsce

 

  • Piłka koszykowa Sędziejowice

III miejsce

 

  • Piłka ręczna Sędziejowice

IV miejsce

 

  • Piłka nożna

III miejsce

 

  • Turniej Marka Wielgusa

I miejsce w powiecie

Finał w Kleszczowie

 

  • Tenis stołowy

I miejsce w powiecie

VI miejsce w rejonie

(chłopcy z Czestkowa  + Pilarski)

 

Gimnazjum dziewczęta

  • Piłka ręczna

I miejsce w powiecie

VI miejsce w rejonie

 

  • Unihokej

I miejsce w powiecie

IV miejsce w rejonie

 

  • Piłka siatkowa

II miejsce w powiecie

 

  • Liga LA

I miejsce w powiecie

II miejsce w rejonie

VIII miejsce w województwie

 

  • Piłka nożna

I miejsce w powiecie

III miejsce w rejonie

 

  • Siatkówka plażowa

I miejsce w powiecie

I miejsce w rejonie

IX miejsce w województwie

 

  • Wynik końcowy I miejsce w powiecie w kategorii szkół gimnazjalnych.

 

  • Orlikowa Liga Mistrzów Piłka Siatkowa Mistrzostwa Województwa –   III miejsce

 

  • Tenis stołowy

II miejsce w powiecie

IV miejsce w rejonie

(M. Badowska, A. Filipczak, J. Kubik)

 

Gimnazjum chłopcy

  • Indywidualne biegi przełajowe

III miejsce w powiecie: M. Dobroszek

 

  • Sztafetowe biegi przełajowe

II miejsce w powiecie

V miejsce w rejonie

 

  • Unihokej

II miejsce w powiecie

 

  • Liga LA

II miejsce w powiecie

VI miejsce w rejonie

 

  • Tenis stołowy

I miejsce w powiecie

III miejsce w rejonie

M. Kaflak, A. Wlazłowski, D. Jaszczak

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 2011/2012

 

KONKURSY

 

 

Konkurs

Opiekun

Osiągnięcia

Konkurs pożarniczy „Młodzież zapobiega pożarom” na szczeblu powiatowym i wojewódzkim.

Ewa Niciak

Gimnazjum; II i IV miejsce w powiecie,

S. P.: I, II, III, V miejsce w powiecie, udział w eliminacjach wojewódzkich

Konkurs poezji śpiewanej M. Konopnickiej w Sieradzu.

Iwona Ignaczak

 

Ogólnopolski konkurs plastyczny na logo Gogle „Pozdrowienia z Polski” z okazji Mistrzostw UFFA.

Agata Pinar

 

Konkurs plastyczny „Łódź na morzu wyobraźni”.

Agata Pinar

 

Konkurs plastyczny z okazji Roku Janusza Korczaka.

Agata Pinar

 

Gminny konkurs na piosenkę o truskawce.

Agata Pinar

 

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap powiatowy).

A.  Kondratiuk

II miejsce grupowo,

II miejsce ind.

Konkurs wiedzy o sztuce.

A. Pinar

 

Konkurs o kardynale Wyszyńskim.

E. Jędryka

II miejsce

Konkurs historyczny dla klas VI.

E. Jędyka

I miejsce P. Żak

Konkurs przedmiotowy z fizyki

E. Wlazłowska

 

Konkurs przedmiotowy z chemii.

J. Zawisza

 

Konkurs przedmiotowy z matematyki.

D. Szafrańska

 

Konkurs „Kangur matematyczny”.

M. Kilańczyk, E. Wlazłowska, D. Szafrańska

 

Gminny Konkurs Literacki (najpiękniejsza baśń)

J. Sobczak

I i II miejsce

Gminny Konkurs Recytatorski.

J, Sobczak

 

Konkurs plastyczny diecezjalny.

K. Czech

M. Sobczak- wyróżnienie

Indywidualne biegi przełajowe.

M. Stawska

 

A. Zieliński

I miejsce A. Tyuś

 

III miejsce(powiat)-S. Sowiak

Biegi przełajowe

 

Sztafetowe biegi przełajowe

M. Stawska

Ż. Nowak

A. Zieliński

III miejsce (powiat)

 

II miejsce (powiat), X (rejon)- S. Sowiak, J. Faryś, K. Bednarek, D.Błoński, N. Sobieraj, D. Kłos, M. Wolny, S. Grzegorczyk, A. Drogosz

Powiatowe zawody w piłkę ręczną.

M.Stawska

 

A. Zieliński

I miejsce (powiat)

III miejsce (rejon)

III miejsce (powiat)- M. Górecki, S. Sowiak, J. Faryś, K. Bednarek, J. Grabarczyk, A. Pawlak, W. Grącki, A. Drogosz

Tenis stołowy

M. Stawska, Ż. Nowak

 

 

A. Zieliński

 

I miejsce (powiat) M. Bacowska, J. Kubik

IV miejsce(rejon)

I miejsce (powiat), I miejsce (rejon), V miejsce (woj.)- M. Kaflak, M. Szurlej

Powiatowe zawody w unihokeju.

M. Stawska

 

A. Zieliński

II miejsce (powiat)

 

I miejsce (powiat), IV miejsce (rejon)- M. Górecki, S. Sowiak, J. Faryś, K. Bednarek, J. Grabarczyk, A. Pawlak, W. Grącki, A. Drogosz, D. Okoniak, M. Dobroszek

Powiatowe zawody w piłkę siatkową.

m. Stawska, J. Miszczak

I miejsce (powiat)

IV miejsce (rejon)

Liga lekkoatletyczna

M. Stawska

 

 

A. Zieliński

I miejsce (powiat)

II miejsce (rejon)

XII miejsce (woj. )

I miejsce (powiat)-  S. Sowiak, J. Faryś, K. Bednarek, J. Grabarczyk, A. Pawlak, W. Grącki, A. Drogosz, D. Bordowicz, S. Grzegorczyk, D. Okoniak, M. Dobroszek,

Mini piłka koszykowa

J. Miszczak

IV miejsce w powiecie

Mini piłka nożna

J. Miszczak

II miejsce w powiecie

Czwórbój Lekkoatletyczny

J. Miszczak

V miejsce w powiecie

Wojewódzka Liga Orlikowa w piłce nożnej

A. Zieliński

Finaliści- M. Górecki, S. Sowiak, J. Faryś, K. Bednarek,  A. Pawlak, W. Grącki, D. Tomczyk, M. Orzepiński

Piłka nożna

A. Zieliński

I miejsce (powiat), II miejsce (rejon)- M. Górecki, S. Sowiak, J. Faryś, K. Bednarek, D. Tomczyk, A. Pawlak, W. Grącki, M. Orzepiński, M. Dobroszek, D. Okoniak, M. Wolny

Halowa piłka nożna

A. Zieliński

II miejsce (powiat)- M. Górecki, S. Sowiak, J. Faryś, K. Bednarek, d. Tomczyk, A. Pawlak, W. Grącki, M. Orzepiński

Powiatowe zawody w piłkę nożną.

J. Miszczak

I miejsce (powiat)

I miejsce (rejon)

V miejsce (woj.)

Wojewódzki konkurs j.angielskiego i j. niemieckiego dla kl. IV-VI- eliminacje szkolne.

M. Bara

J. Klęk

 

Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska „Ekotest”

A. Załęcka

V miejsce- K. Przybylak

IX miejsce- M. Holak

X miejsce- P. Siewierska

Gminny konkurs „Polskie Parki Narodowe” w Maleni

  1. Załęcka

I miejsce – P. Żak

 

Organizowane przez szkołę konkursy i zawody na różnych szczeblach

 

Konkurs

Organizator

Osiągnięcia

Konkurs karaoke piosenek anglojęzycznych

M. Lipińska, M. Bara

III miejsce – M. Płócienniczak, A. Pokorska

II miejsce – K. Przybylak, J. Pokorski,

Wyróżnienia: E. Niciak, E. Nowak, I. Kaczmarek

Konkurs ortograficzny klas V-VI „Z ortografią za pan brat” na szczeblu gminnym

M. Kochanek, I. Ignaczak

I miejsce – A. Czech

I miejsce – Z. Niciak

Konkurs recytatorski wierszy M. Konopnickiej dla kl. I-VI

M. Kochanek, I. Ignaczak

 

Konkurs plastyczny „Nie ma dzieci – są ludzie” na szczeblu gminnym

M. Kochanek, I. Ignaczak

Kl. I-III N. Motylka, P. Czech, W. Wolna

Kl. IV-VI K. Kochanek

GP K. Kusiak

Szkolny konkurs matematyczny „W królestwie sprytu”

D. Szafrańska, E. Wlazłowska

Kl. IV-VI P. Żak, O. Pokorska

GP J. Maros

II Festiwal piosenki dziecięcej w Buczku

A. Zielińska

I miejsce J. Marynowska

II miejsce zespół KANA

Wyróżnienie kl. 0

 

 

 

 

Osiągnięcia uczniów 2010/2011

 

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE Szkoła Podstawowa

 

 

OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE EDI

 

PRZEDMIOT

LICZBA UCZESTNIKÓW

OSIĄGNIĘCIA

 

Historia

Klasa IV – 2 uczniów

Klasa V – 1 uczeń

Klasa VI – 2 uczniów

Natalia Jędryka zajęła III miejsce, otrzymała dyplom laureata i nagrodę książkową. Pozostali – dyplom uczestnika.

Język angielski

Klasa VI – 1 uczeń

Dyplom uczestnika.

Język niemiecki

Klasa VI – 2 uczniów

Dyplom uczestnika.

Matematyka

Klasa V – 1 uczeń

Klasa VI – 2 uczniów

Dyplom uczestnika.

Przyroda

Klasa V – 4 uczniów

Klasa VI – 4 uczniów

Dyplom uczestnika.

PODSUMOWANIE

 

We wszystkich konkursach wzięło udział 19 uczniów.

Dwanaście osób osiągnęło wynik powyżej średniej, ale jedynie z historii nasza uczennica zdobyła 3 miejsce.

 

POWIATOWY KONKURS POLONISTYCZNY DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

Język polski

Klasa V – 2 uczniów

Klasa VI – 4 uczniów

Patrycja Żak – otrzymała wyróżnienie.

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MITOLOGICZNY „KLIO 2010”

 

Historia

Klasa VI – 7 uczniów

Natalia Jędryka zajęła XII miejsce.

 

 

GMINNY KONKURS HISTORYCZNY DLA KLAS VI – „RAZEM PRZEZ WIEKI”

 

Historia

Klasa VI – 4 uczniów

Natalia Jędryka –I miejsce.

Klaudia Berut – II miejsce.

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA NAGRANIE PIOSENKI W JĘZYKU ANGIELSKIM

 

Język angielski

Klasa I – 1 uczeń

Klasa III – 4 uczniów

Klasa IV – 1 uczeń

Klasa V – 2 uczniów

Marta Płócienniczak  – I miejsce.

Natalia Pawlicka – otrzymała wyróżnienie.

 

 

„DEUTSCHFREUND”

 

Język niemiecki

Klasa VI – 4 uczniów

 

 

 

„DER DIE DAS KENNER”

 

Język niemiecki

Klasa VI – 5 uczniów

 

 

 

REJONOWY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 

Język niemiecki

Klasa VI – 2 uczniów

Natalia Jędryka – IV miejsce w województwie.

 

 

„POŻAR, POWÓDŹ DNIEM CZY NOCĄ – STRAŻ PRZYCHODZI CI Z POMOCĄ”

 

Plastyka

Klasa IV – … uczniów

Klasa V – 29 uczniów

Klasa VI – 31 uczniów

 

 

 

KONKURS OGÓLNOPOLSKI NA LOGO GOOGLE PROMUJĄCE POLSKĘ – „KAŻDY WIE, ŻE W POLSCE …”

 

Plastyka

Klasa IV - 25 uczniów

Klasa V – 29 uczniów

Klasa VI – 31 uczniów

Dyplomy i nagrody za udział w konkursie.

 

 

FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ

 

Muzyka

Klas IV – 1 uczeń

 

Iwona Niedzielska otrzymała wyróżnienie w kategorii solistki.

 

KONKURSY POZAPRZEDMIOTOWE

 

 

TYTUŁ KONKURSU

LICZBA UCZESTNIKÓW

OSIĄGNIĘCIA

 

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

 

Klasa V – 3 uczniów.

 

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

Klasa IV – 1 uczeń

Klasa V – 2 uczniów

Ewelina Niciak – nagroda.

Kaja Kochanek – otrzymała wyróżnienie.

SZKOLNY KONKURS NT. ŻYCIA I TWÓRCZOŚCI MARII KONOPNICKIEJ

Klasa II – VI – 69 uczniów

Aleksandra Grzymska – I miejsce.

Agnieszka Czech – II miejsce.

Kaja Kochanek – III miejsce.

FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ

W BUCZKU

Zespół wokalno-instrumentalny „KANA”

Klasa „0”

Klasa II – 1 uczeń

Klasa III –  1 uczeń

I miejsce

 

I miejsce

Julia MarynowskaIII miejsce.

Marta PłócienniczakIII miejsce.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

 

Klasa IV – 3 uczniów

Agnieszka Czech – III miejsce w powiecie.

Natalia Pawlicka – IV miejsce w powiecie.

KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ „ODKRYWANIE I POZNAWANIE LASU”. KLASY I –III.

 

Klasa III - 12 uczniów.

Aleksandra Pokorska – I miejsce.

Marta Płócienniczak – II miejsce.

Julia Wlazłowska – III miejsce.

KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ „ODKRYWANIE I POZNAWANIE LASU”. KLASY IV – VI.

 

Klasa IV – 2 uczniów

Klasa V – 9 uczniów

Klasa VI – 6 uczniów

Kaja Kochanek – I miejsce.

Klaudia Berut – II miejsce.

Natalia Jędryka – III miejsce.

KONKURS FOTOGRAFICZNY – „LAS W MOIM OBIEKTYWIE”

KLASY IV – VI.

Klasa IV – 2 uczniów

Klasa V – 16 uczniów

Klasa VI –7 uczniów

Patrycja Żak – I miejsce.

Natalia Gierczak – II miejsce

Weronika Rzepkowska i Łukasz Koper – III miejsce.

KONKURS PLASTYCZNY „LEŚNE PEJZAŻE”

KLASY I – III.

Klasa II - 4 uczniów

Klasa III - 28 uczniów

Natalia Motylska – I miejsce

Maria Sobczak – II miejsce.

Julia Wlazłowska – III miejsce.

KONKURS PLASTYCZNY „LEŚNE PEJZAŻE”

KLASY IV – VI.

Klasa IV – 25 uczniów

Klasa V – 29 uczniów

Klasa VI – 31 uczniów

Patrycja Żak – I miejsce.

Natalia Gierczak – II miejsce.

Martyna Mikołajewska – III miejsce

 

KONKURS PLASTYCZNY „ILUSTRACJE DO UTWORU MARII KONOPNICKEJ”

Klasa II –VI – 68 uczniów

 

Wyróżniono 17 prac.

 

 

ZAWODY SPORTOWE

 

 

NAZWA ZAWODÓW

 

OSIĄGNIĘCIA

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

II miejsce w powiecie, XII w województwie.

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

VI miejsce w powiecie.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

III miejsce w powiecie.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

IV miejsce w powiecie.

MINI – KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

I miejsce w powiecie, IV miejsce w rejonie.

MINI – SIATKÓWKA DZIEWCZĄT

II miejsce w powiecie.

MINI – PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

I miejsce w powiecie, IV miejsce w rejonie.

MINI – PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

IV miejsce w powiecie.

PIŁKARSKIE „5-TKI” DZIEWCZĄT

III miejsce w powiecie.

PIŁKARSKIE „5-TKI” CHŁOPCÓW

VII miejsce w powiecie.

CZWÓRBÓJ LA DZIEWCZĄT

II miejsce w powiecie, II miejsce w rejonie, X miejsce w województwie.

CZWÓRBÓJ LA CHŁOPCÓW

II miejsce w powiecie, X miejsce w rejonie.

TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT

III miejsce w powiecie.

TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW

VI miejsce w powiecie.

 

 

 

W klasyfikacji w powiecie wśród 19 szkół podstawowych biorących udział w rywalizacji – Szkoła Podstawowa w Buczku w klasyfikacji łącznej szkół zajęła IV miejsce, w klasyfikacji dziewcząt II miejsce i w kwalifikacji chłopców VI miejsce.

KONKURSY PRZEDMIOTOWE GIMNAZJUM

 

 

OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE EDI

 

PRZEDMIOT

LICZBA UCZESTNIKÓW

OSIĄGNIĘCIA

 

Biologia

Klasa I – 1 uczeń

Klasa II – 7 uczniów

Klasa III – 1 uczeń

Dyplom uczestnika.

Chemia

Klasa III – 4 uczniów

Gustaw Tyluś i Piotr Płócienniczak zajęli 7 miejsce i otrzymali dyplom wyróżnienia, pozostali – dyplom uczestnika.

Fizyka

Klasa III – 2 uczniów

Dyplom uczestnika.

Historia

Klasa I – 8 uczniów

Klasa II – 2 uczeń

Klasa III – 3 uczniów

Dyplom uczestnika.

Geografia

Klasa I – 3 uczniów

Klasa II – 3 uczniów

Klasa III – 3 uczniów

Patryk Niciak zajął 9 miejsce i otrzymał dyplom wyróżnienia, pozostali – dyplom uczestnika.

Język polski

Klasa I – 2 uczniów

Klasa II – 2 uczniów

Klasa III – 2 uczniów

Dyplom uczestnika

Język angielski

Klasa I – 3 uczniów

Klasa II – 4 uczniów

Dyplom uczestnika.

Język niemiecki

Klasa II – 8 uczniów

Dyplom uczestnika.

Matematyka

Klasa I – 14 uczniów

Klasa II – 6 uczniów

Klasa III – 4 uczniów

Patrycja Siewierska zajęła 7 miejsce i otrzymała dyplom wyróżnienia, pozostali dyplom uczestnika.

PODSUMOWANIE

 

We wszystkich konkursach wzięło udział 82 uczniów.

46 osób osiągnęło wynik powyżej średniej ogólnopolskiej, a 4 osoby dyplomy wyróżnienia za miejsca od 6 do 10.

 

 

 

REJONOWY KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

 

Język polski

Klasa II – 1 uczeń

Klasa III – -1 uczeń

 

 

 

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

Historia

Klasa III – 4 uczniów

 

Arkadiusz Pędziwiatr i Gustaw Tyluś przeszli do etapu rejonowego.

Język polski

Klasa III – 4 uczniów

Alicja Głowacka i Anita Szczepaniak przeszły do etapu rejonowego.

Język angielski

Klasa III – 9 uczniów

 

Język niemiecki

Klasa III – 5 uczniów

 

Matematyka

Klasa III – 9 uczniów

 

 

 

 

Fizyka

Klasa III –1uczeń

 

Geografia

Klasa III – 5 uczniów

Arkadiusz Pędziwiatr przeszedł do etapu rejonowego.

Biologia

 

Klasa III – 3 uczniów

 

Informatyka

Klasa III – 2 uczniów

 

 

 

MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS CHEMICZNY W ŁASKU

 

Chemia

Klasa III – 4 uczniów

 

 

 

„DEUTSCHFREUND”

 

Język niemiecki

Klasa II – 6 uczniów

 

 

 

KONKURS – QUIZ ANGLOJĘZYCZNY O KRAJACH UNII EUROPEJSKIEJ

 

Język angielski

Klasa I – 55 uczniów

Klasa II – 57 uczniów

I miejsce – Dawid Pawlak

II miejsce – Dawid Bordowicz

III miejsce – Mikołaj Biskupski, Mateusz Kaflak, Wiktor Grącki.

 

„POŻAR, POWÓDŹ DNIEM CZY NOCĄ – STRAŻ PRZYCHODZI CI Z POMOCĄ”

Plastyka

Klasa I

Klasa II

Klasa III

 

 

 

KONKURSY POZAPRZEDMIOTOWE

 

 

TYTUŁ KONKURSU

LICZBA UCZESTNIKÓW

OSIĄGNIĘCIA

 

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

Klasa I – 1 uczeń

 

Ewelina Paśka – otrzymała wyróżnienie.

FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ

W BUCZKU

Zespół wokalno-instrumentalny „KANA”

 

I miejsce

 

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

 

Klasa I – 2 uczniów

Klasa II – 1 uczeń

Piotr Płócienniczak – I miejsce w powiecie, VI w województwie.

Mikołaj Biskupski – II miejsce w powiecie.

TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU DROGOWEGO

Klasa I – 3 uczniów

IV miejsce w powiecie – drużynowo.

KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ „ODKRYWANIE I POZNAWANIE LASU”

 

Klasa I – 8 uczniów

Klasa II – 4 uczniów

Klasa III – 8 uczniów

Arkadiusz Pędziwiatr – I miejsce.

Alicja Głowacka – II miejsce.

Patryk Niciak – III miejsce.

KONKURS FOTOGRAFICZNY – „LAS W MOIM OBIEKTYWIE”

Klasa I – … uczniów

Klasa II– … uczniów

Klasa III – … uczniów

Martyna Koper – I miejsce.

Dawid Pawlak – II miejsce.

Katarzyna Bordowicz – III miejsce.

Paulina Mielczarek – wyróżnienie.

Anita Szczepaniak wyróżnienie.

Paulina Malinowska – wyróżnienie.

KONKURS PLASTYCZNY „LEŚNE PEJZAŻE”

Klasa I – 55 uczniów

Klasa II – 57 uczniów

Klasa III – 48 uczniów

Piotr Płócienniczak – I miejsce.

Aleksandra Jędryka – II miejsce.

Agata Szyszka – III miejsce.

 

 

 

 

ZAWODY SPORTOWE

 

 

NAZWA ZAWODÓW

 

OSIĄGNIĘCIA

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

I miejsce w powiecie, VI w województwie.

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

I miejsce w powiecie, VII w województwie.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

I miejsce w powiecie, III w rejonie.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

I miejsce w powiecie, V w rejonie.

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

V miejsce w powiecie.

SIATKÓWKA DZIEWCZĄT

IV miejsce w powiecie.

SIATKÓWKA CHŁOPCÓW

V miejsce w powiecie.

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

III miejsce w powiecie.

PIŁKARSKIE „5-TKI” DZIEWCZĄT

III miejsce w powiecie.

PIŁKARSKIE „5-TKI” CHŁOPCÓW

VII miejsce w powiecie.

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

I miejsce w powiecie, II miejsce w rejonie.

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

I miejsce w powiecie, VI miejsce w rejonie.

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW

I miejsce w powiecie, IV w rejonie.

TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT

I miejsce w powiecie, IV w rejonie.

TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW

III miejsce w powiecie.

 

W kwalifikacji w powiecie wśród 8 gimnazjów – Gimnazjum Publiczne w Buczku w klasyfikacji łącznej szkół zajęło I miejsce, w klasyfikacji dziewcząt I miejsce i w kwalifikacji chłopców miejsce II.

 

 

Aktualności


Dzisiaj jest: Czwartek
14 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Alfred, Arseniusz, Izydor, Naum,
Pompejusz, Sławobor, Spirydion

Do końca roku zostało 18 dni.
Zodiak: Strzelec

Losy absolwentów

Do pobrania

Nasze zdjęcia

Content