23 listopada odbyło się uroczyste Pożegnanie Jesieni 2016. Dzieci z klas 0-III  przygotowały piosenki i piękne jesienne stroje. Drużyny z poszczególnych klas rozwiązywały zagadki przyrodnicze, rozpoznawały za pomocą zmysłów owoce i warzywa, a także dobierały liście i owoce do danego drzewa. Dużo emocji dostarczyło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Jesienne Drzewo". Wpłynęło bardzo dużo prac. Dzieci zaprezentowały różne techniki plastyczne. Organizatorzy mieli trudne zadanie-wszystkie prace były interesujące i ciekawe. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom i nagrodę. Na  pożegnanie Pani Jesień poczęstowała dzieci jabłuszkiem. Do zobaczenia za rok...

Dziękujemy Radzie Rodziców oraz Pani dyrektor za ufundowanie nagród, a nauczycielom i rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursów. Zapraszamy do galerii zdjęć.

18 Lipca 2018
Arnold, Arnolf, Erwin, Erwina, Kamil,